Siostra księżnej Meghan nie przebiera w słowach. "Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej"

Księżna Meghan idzie za rękę z księciem Harrym podczas ślubu ich przyjaciela.
Fotografia: EAST NEWS

Nie od dziś wiemy, że księżna Meghan nie żyje w zgodzie ze swoim ojcem i przyrodnim rodzeństwem. Teraz jej siostra udzieliła bardzo mocnej wypowiedzi i nazwała ją hipokrytką.

Księżna i książę Sussex każdego dnia biorą udział w różnych wydarzeniach, podczas których reprezentują rodzinę królewską. Każda ich podróż jest natomiast skrupulatnie planowana. Według doniesień mediów, na wiosnę 2019 roku Meghan i Harry planują wyjazd do Ameryki. To mogłoby stać się okazją do spotkania księżnej z ojcem, z którym od pewnego czasu jest skonfliktowana.

Siostra Meghan zarzuca księżnej hipokryzję

Meghan nie ma dobrych kontaktów z ojcem i przyrodnim rodzeństwem, co nie jest tajemnicą, ponieważ jej rodzina ma skłonności do publicznego prania brudów. Od dłuższego czasu co jakiś czas zarówno ojciec, jak i brat oraz siostra Meghan, wypowiadają się niepochlebnie na jej temat. Niedawno nawet siostra księżnej zarzuciła jej, że będzie winna śmierci ich ojca.

Samantha Grant wciąż atakuje swoją przyrodnią siostrę. Teraz powodem stały się plany podróży Meghan i Harry'ego do Ameryki. W mediach pojawiły się plotki, że dla księżnej będzie on okazją do spotkania się z ojcem.

Dla ojca jest to bardzo ważny czas, a ja nie mogę dalej ukrywać smutku widząc, jak bardzo go ignoruje. PR-owcy mogą przestać udawać, że będzie jakiekolwiek spotkanie. Meghan nie zależy na kontakcie – powiedziała Grant w rozmowie z "The Sun".

To jednak nie wszystko. Siostra Meghan postanowiła zarzucić księżnej hipokryzję. Jej zdaniem żona Harry'ego stwarza pozory, a w rzeczywistości nie jest taka jaką promują ją media. Jednocześnie nawiązała do księżnej Diany, ulubienicy Brytyjczyków.

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chłodem. Meghan jest hipokrytką. Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teraz lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej – dodała Grant.

To przykre, że Meghan musi spotykać się każdego dnia z takimi opiniami na jej temat i to ze strony własnej rodziny. Trudno się dziwić, że nie zaprosiła na ślub ojca i przyrodniego rodzeństwa. Myślicie, że spotka się z ojcem, gdy będzie w Stanach?

Zobacz także: Księżna Meghan zaliczyła ogromną wpadkę! Na ślubie przyjaciela pokazała biustonosz

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów