Siostra Meghan znów atakuje! "Pie***yć jej reputację". W ostrych słowach apeluje do Markle

Julia Pandecka 31.01.2020
Meghan Markle w czarnym płaszczu z czerwonym kwiatkiem i czarnym kapeluszu
Fotografia: SplashNews.com/East News

Meghan Markle od dawna ma na pieńku z własną rodziną. Jej siostra, Samantha, nie daje jednak za wygraną. Znów zaatakowała księżną i apeluje do niej o przeprosiny.

Odkąd tylko Meghan Markle wyszła za księcia Harry'ego, głośno zrobiło się o jej rodzinie. W mediach pojawiło się wiele wypowiedzi zarówno jej ojca, jak i rodzeństwa. Wszyscy oskarżali Meghan o to, że odcięła się od nich i popsuła rodzinne relacje. W niektórych wywiadach nawet nie przebierali w słowach i wciąż nie odpuszczają, mimo tego, iż Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Siostra Meghan znów atakuje!

Zobacz także: Księżna Kate i Meghan zerwały kontakt. Przestały się do siebie odzywać

Siostra Meghan Markle znów atakuje. Apeluje, żeby przeprosiła ojca

Ojciec Meghan, Thomas Markle, ostatnio oczernił córkę w jednym z amerykańskich programów śniadaniowych. Krytykuje księżną i sprzedaje jej prywatne fotografie oraz nagrania z młodości

Siostra Meghan, Samantha Markle, również stoi u boku ojca i atakuje Meghan. W jednym z ostatnich wywiadów, z nowozelandzkim serwisem "NewstalkZB", zarzuciła jej, że wszystko zawdzięcza ojcu i gdyby nie on, dziś pewnie pracowałaby jako kelnerka. Zaapelowała też do księżnej, żeby wyciągnęła do ich taty rękę.

Cierpię, gdy myślę o tym, co zrobiła ojcu... To moja historia i trzymam się jej. Ona jest winna przeprosiny wielu osobom. Pie***yć jej reputację, musi być dorosła i postępować właściwie - powiedziała Samantha Markle.

Zdaniem kobiety Meghan zawdzięcza ojcu całą swoją karierę aktorską, którą prowadziła, zanim poznała księcia. Gdyby nie kariera, prawdopodobnie nie trafiłaby też do elity, dzięki której spotkała Harry'ego. Według Samanthy Meghan interesuje wyłącznie jej własne dobro.

Z całym przekonaniem uważam, że nie dba o naszą rodzinę i członków rodziny królewskiej - dodała.

Nie da się ukryć, że wybrała dobry moment na takie słowa. Ostatnio wielu poddanych zarzuciło Meghan, że najpierw rozbiła własną rodzinę, a teraz rodzinę Harry'ego. Księżna Sussex nie cieszy się obecnie dobrą passą, a mocne słowa rodziny w takim momencie tym bardziej nie są dla niej przyjemne.

Zobacz także: Meghan i Harry zaatakowani przez znanego dziennikarza. "Kim oni, k***a, myślą, że są?"

Odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej to zdecydowanie jedna z największych kontrowersji brytyjskiej monarchii w ostatnich latach. Jak wiele wiesz na temat Windsorów? Rozwiąż nasz quiz i się przekonaj!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów