Siostra Meghan Markle atakuje księżną w tabloidzie. "Powinna się wstydzić"

Siostra zaatakowała Meghan Markle
Fotografia: instagram.com/sussexroyal/

Nie od dziś wiadomo, że stosunki Meghan Markle z resztą rodziny są napięte - szczególnie jej trudna relacja z ojcem. Oliwy do ognia często dolewa siostra księżnej. Tym razem obraziła ją na łamach popularnego tabloidu.

Meghan Markle nie ma dobrych relacji z większością swojej rodziny. Jej ojciec wielokrotnie pojawiał się w mediach twierdząc, że córka urwała z nim kontakt i nie troszczy się o jego zdrowie. Źle o żonie księcia Harry'ego mówi także Samantha, siostra Meghan. Tym razem zaatakowała na łamach tabloidu, wykorzystując niedawny chrzest małego Archiego.

Siostra atakuje Meghan Markle

Samantha nie zostawiła na Meghan suchej nitki. W najnowszej wypowiedzi dla "Daily Star" siostra księżnej stwierdziła, że chrzest Archiego był... sfałszowany!

Wszystko, co jest związane z tym chrztem, wygląda na sfałszowane i sztucznie stworzone w Photoshopie. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że zamieniła naszą całą rodzinę na rodzinę królewską. Powinna się wstydzić.

To niejedyny cios, który siostra postanowiła zadać Meghan. Po raz kolejny Samantha poruszyła temat ich ojca, który ponoć stara się o kontakt z córką, jednak ta skutecznie mu go odmawia.

Chodzenie do kościoła mojej siostry, wiedząc, co zrobiła naszemu ojcu i ignorując wszystkie święta, wesela, dwa ataki serca, narodziny i chrzciny, to jest po prostu brak szacunku - twierdzi Samantha.

Trudno wyjaśnić, skąd siostra Meghan czerpie informacje na temat jej życia. Rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu od 2008 roku i nic nie wróży, żeby ta relacja miała się odbudować. Próby zniszczenia wizerunku żony księcia Harry'ego są mocno dotkliwe.

Zobacz także: Opublikowano list Meghan Markle z "Vogue'a". Co znalazło się w jego treści?

Gwiazdy na Oscarach zachwycają wyglądem. Zobacz ich kreacje!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów