Pamiętacie uroczą Ruthy z "Siódmego nieba"? Wyrosła na piękną kobietą. Jak dziś wygląda MacKenzie Rosman?

Katarzyna Leszczyńska 03.04.2018
Ruthy i Simon "Siódme niebo"
Fotografia: YouTube/CBS

Serial "Siódme niebo" bił rekordy popularności w Polsce i na świecie. Z upływem lat bohaterowie dojrzewali na oczach widzów. Większość z nich znacznie się zmieniła.

Serial „Siódme niebo” przez ponad dekadę cieszył się ogromną popularnością na świecie. Polscy widzowie również pokochali losy przesympatycznego pastora i jego rodziny. Pierwszy odcinek, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce, wyemitowany został w 1996 roku. Przez 10 lat trwania serialu bohaterowie bardzo się zmienili, zwłaszcza dzieci, które dorastały na ekranie. Dziś wyglądają jeszcze inaczej.

Zobacz także: Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" dziś wygląda zupełnie inaczej. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

Jedną z głównych postaci była córka pastora, Ruthy. Wcielająca się w jej postać MacKenzie Rosman miała zaledwie 7 lat, gdy zaczęła występować w serialu. Od razu zyskała sobie ogromną sympatię widzów. Dziewczyna dojrzewała wraz z upływem lat. Gdy w 2007 roku zakończono produkcję filmu, MacKenzie miała 18 lat i kończyła naukę w liceum.

Rosman zagrała jeszcze w kilku mniej znanych produkcjach, przede wszystkim filmowych. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w 2013 roku w „Rekinie widmo”. Od tego czasu jednak nie pojawiała się na ekranie. Wciąż znana jest przede wszystkim z „Siódmego nieba”. Jak sama mówiła, aktorstwo traktowała przede wszystkim jak przygodę. Obecnie moglibyście jej nie poznać. Ma 28 lat i wyrosła na piękną kobietę. Zobaczcie, jak dziś wygląda MacKenzie Rosman, czyli Ruthy z „Siódmego nieba”.

Zobacz także: Macaulay Culkin dawno nie wyglądał lepiej! Aktor wygrał z nałogami i ściął włosy

MacKenzie Rosman
Fotografia: Instagram/MacKenzie Rosman
MacKenzie Rosman
Fotografia: Instagram/MacKenzie Rosman
MacKenzie Rosman
Fotografia: Instagram/MacKenzie Rosman
Beverley Mitchell, MacKenzie Rosman, Jessica Biel
Fotografia: Instagram/MacKenzie Rosman

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów