W rok schudła 92 kilogramy. Teraz pomaga innym kobietom

Magdalena Barszczak 12.04.2018
Simone Anderson
Fotografia: Instagram.com/simone_anderson

Simone udowadnia, że nawet panie z dużą nadwagą mają szansę odmienić swoje życie.

Simone Anderson to przykład, że chcieć to móc. 27-letnia Nowozelandka dzięki diecie i intensywnemu treningowi przez rok straciła 92 kilogramy! Swoją metamorfozę udokumentowała na Instagramie. 

Zobacz też: W rok schudła aż 60 kilogramów. Zmotywowała ją całkiem nieoczywista rzecz. Zdjęcie "po" powala

Początkowo próbowała wszystkiego. Kiedy waga pokazała 169 kg, Simone postanowiła wziąć się za siebie. Zaczęła od wprowadzenia godziny ćwiczeń dziennie - spacerów lub pływania. To wzmocniło jej ciało, więc "zaprzyjaźniła się" z siłownią. Efekty nie przyszły od razu. Aby schudnąć, Anderson musiała poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka

Walczyłam z nadwagą przez 10 lat. To była ostatnia deska ratunku. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej - mówiła "Daily Mail".

Aby poczuć się znów piękną, zdecydowała się także na kilka operacji plastycznych: usunęła obwisłą skórę z pleców oraz powiększyła piersi.

Dziś Simone jest zupełnie innym człowiekiem i nie przypomina siebie sprzed lat. Na Instagramie publikuje zdjęcia, na których tryska humorem. Pojawiają się też tam metamorfozy innych kobiet, którym pomaga w przemianach.

Zobacz też: Kobieta w krótkim czasie schudła 60 kilogramów. Twierdzi, że wystarczyło wyeliminować jeden składnik z diety

Niesamowita metamorfoza Simone Anderson:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów