Sia cierpi na nieuleczalną chorobę. Opublikowała bardzo osobisty post

Sia jest nieuleczalnie chora.
Fotografia: Rich Fury/Invision/AP/East News

Artystka Sia postanowiła wyjawić fanom ważną informację na temat swojego życia. Okazuje się, że gwiazda cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną.

Sia zdradziła za pomocą mediów społecznościowych, że cierpi na rzadką chorobę genetyczną, zwaną zespołem Ehlersa-Danlosa. Autorka hitu "Chandelier" przyznała, że to niejedyny jej problem zdrowotny. Wokalistka narzeka na nerwobóle, niedoczynność tarczycy oraz PTSD.

Sia cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa

Sia podzieliła się informacją o chorobie ze swoimi fanami na Twitterze. Australijska wokalistka przyznała się do kilku zaburzeń, które dodatkowo utrudniają jej codzienność. Tak osobiste wyznanie poruszyło obserwatorów gwiazdy.

Sia cierpi przede wszystkim na zespół Ehlersa-Danlosa. Jest to rzadka choroba genetyczna. Objawia się m.in. nadmierną ruchomością stawów, a także bólem i obrzękami. Dodatkowo wokalistka cierpi z powodu zespołu stresu pourazowego (PTSD), niedoczynności tarczycy i zespołu kanału łokciowego. Narzeka także na liczne nerwobóle.

U Australijki jakiś czas temu zdiagnozowano łagodnego guza przysadki mózgowej. Choć żadna z wymienionych wyżej chorób nie zagraża bezpośrednio jej życiu, to jednak zmaganie się z nimi jest uciążliwe i często bolesne.

Chcę tylko Wam powiedzieć, że jeśli zmagacie się z bólem, psychicznym lub fizycznym, kocham Was. Nie poddawajcie się. Życie jest k****sko ciężkie. Ból podcina skrzydła, ale nie jesteście sami - napisała we wpisie wokalistka.

Fani są wdzięczni za tak odważne i szczere wyznanie. Sami w dużej mierze zmagają się z podobnymi dolegliwościami, więc świadomość, że nie są w tym bólu osamotnieni, była dla nich bardzo wartościowa.

Dziękuję, że się tym podzieliłaś. Także zmagam się z zespołem Ehlersa-Danlosa. Ta choroba to bestia, ale Twoja muzyka pomaga mi przetrwać wiele momentów w trakcie mojej walki. Kocham Cię na zawsze - podkreśliła jedna z fanek artystki.

Co myślicie o tak intymnym i osobistym wyznaniu?

Zobacz także: “Artyści przeciw nienawiści”. Doda zapowiada kolejny koncert. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Która piosenka Britney sprawdzi się w twoim przypadku? Odpowiedz na kilka pytań i poznaj utwór opisujący twoje życie miłosne!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów