Shakira i Gerard Pique rozstali się? Hiszpańskie media podają sensacyjne szczegóły

Anna Respondek 06.10.2017
Shaira i Gerard Pique
Fotografia: Facebook/3GerardPique

Czy sensacyjne doniesienia się potwierdzą? 

Shakira i Gerard Pique poznali się w 2010 roku, wkrótce potem ogłosili, że są parą. Mają dwóch synów Milana i Sashę. Pomimo tego, że ich życie wyglądało na idealne, od jakiegoś czasu pojawiały się plotki na temat kryzysu w związku. 

Jak donosi hiszpański serwis Cotilleo, gwiazdorska para rozstała się. Decyzję miała podjąć piosenkarka, która wyprowadziła się z ich rodzinnej posiadłości w Barcelonie. Póki co ani Shakira, ani piłkarz nie wydali oficjalnego oświadczenia. 

Po raz ostatni razem byli widziani pod koniec czerwca na ślubie kolegi z zespołu Pique, Messiego. Później media zwróciły uwagę na dziwne zachowanie piłkarza. Po strzelonym golu nie wykonał swojego charakterystycznego gestu, którym dziękował Shakirze za wsparcie. Wówczas piłkarz zamieścił w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie pary, które miało być jego odpowiedzią na domysły dziennikarzy. 

Według hiszpańskiego serwisu stało się coś, co zmusiło piosenkarkę do podjęcia ostatecznej decyzji o zakończeniu związku. Oficjalne potwierdzenie ma się pojawić niebawem. 

Myślicie, że to prawda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów