Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji. Zdjęcia skomentował jej mąż!

Zuzanna Morska 07.06.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Już niedługo gwiazda po raz pierwszy zostanie mamą! Teraz pochwaliła się gorącymi zdjęciami z ciążowym brzuszkiem.

Agnieszka Kaczorowska latem zeszłego roku wyszła za mąż. Kilka miesięcy później podzieliła się z fanami radosną nowiną - ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się dziecka.

Syn pary już niebawem pojawi się na świecie. W związku z tym Kaczorowska pokazała teraz zdjęcia z ciążowej sesji. Zobaczcie, jak pięknie wygląda!

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji

Od kiedy Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że jest w ciąży, na jej instagramowym profilu możemy znaleźć wiele zdjęć z brzuszkiem. W dodatku przyszła mama założyła kanał na Youtube, na którym dzieli się z przyszłymi i obecnymi mamami poradami na temat ciąży i macierzyństwa.

Niedawno gwiazda pochwaliła się sesją z ciążowym brzuszkiem. Na czarno-białych zdjęciach pozuje w długiej spódnicy i krótkim topie. Dzięki temu jej ciążowy brzuszek widać w pełnej krasie.

Tancerka podpisała zdjęcie: "Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie!".

Zdjęcie przypadło do gustu fanom Agnieszki. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych opinii. Od komentarza nie mógł powstrzymać się również jej mąż!

Aaaaa jaką ja mam piękną żonę! - napisał.

A wam jak się podoba tancerka w takim wydaniu? Ciąża jej służy?

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów