Serena Williams wyszła za mąż. Miała aż trzy suknie ślubne. Ale to buty zrobiły największe wrażenie

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Serena Williams i Alexis Ohanian
Fotografia: Instagram/Serena Williams

Fani byli zachwyceni jej wyglądem.

W miniony weekend cały Internet oszalał na punkcie ślubu znanej tenisistki, Sereny Williams. Sportsmenka wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Alexisa Ohaniana. Wśród zaproszonych gości znalazło się wiele gwiazd, m.in.: Beyonce, Eva Longoria oraz Ciara. Podczas wesela nie zabrakło oczywiście wielu niespodzianek.

Para wzięła ślub w Nowym Orleanie, wesele natomiast odbyło się w Centrum Sztuki Nowoczesnej. Serena i Alexis zadbali o to, żeby ich goście bawili się jak najlepiej. Ogromnym zaskoczeniem wśród zebranych okazała się wielka karuzela, którą postawiono na środku sali balowej. Ale nie tylko ona wzbudziła zachwyt wśród zgromadzonych na weselu ludzi. Świeżo upieczony mąż opublikował na Instagramie post, który zadedykował ukochanej.

Jesteś najwspanialsza na świecie. I nie mam na myśli sportu, ale to, że jesteś niesamowitą matką i żoną – napisał.

W centrum zainteresowania tego wieczoru oczywiście była panna młoda, która podczas uroczystości przebierała się aż trzy razy. Podczas zaślubin miała na sobie suknię z ogromnym dołem zrobionym z tiulu, którą zaprojektował Alexander McQueen. Tuż po ceremonii przebrała się w suknię od Versace. Ostatnią kreacją, w jakiej pokazała się tego wieczoru była krótka kreacja z frędzlami i piórami, w której zatańczyła z mężem pierwszy taniec. Dobrała do niej sportowe buty Nike, które na specjalne zamówienie panny młodej zostały pokryte diamentami i kryształami.

Serena Williams ślub
Fotografia: Instagram/Alexis Ohanian

Fani są zachwyceni wyglądem pary młodej

Serena i Alexis mają wielu wiernych fanów, którzy wspierają ich na każdym kroku. Nie inaczej było tym razem. Ślub był wyjątkowym dniem zarówno dla pary, jak i ich fanów, którzy byli zachwyceni ich wyglądem. W komentarzach posypały się gratulacje.

Życzę Wam wielu szczęśliwych lat razem.

Gratulacje dla cudownej pary.

Modlę się do Boga, żeby błogosławił Wam i Waszej pięknej rodzinie.

Serena i Alexis zaręczyli się w 2016 roku. Kilka miesięcy temu na świecie powitali swoją pierwszą córkę, Olympię. Po uroczystościach we troje udali się w podróż poślubną. Jak państwo młodzi prezentowali się w tym wyjątkowym dniu? 

Serena Williams ślub
Fotografia: Instagram/Serena Williams
Serena Williams ślub
Fotografia: Instagram/Alexis Ohanian
Serena Williams ślub
Fotografia: Instagram/Alexis Ohanian
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów