Selma Blair trafiła do szpitala?! Gwiazda "Legalnej Blondynki" cierpi na nieuleczalną chorobę

Selma Blair w kolorowej sukni na after party Vanity Fair po Oscarach
Fotografia: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Gwiazda filmu "Legalna Blondynka" zmaga się z nieuleczalną chorobą. Selma Blair przyznała, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Teraz trafiła do szpitala?

Gwiazda filmu "Legalna Blondynka", Selma Blair, w ubiegłym roku wyznała światu, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. Aktorka cierpi na stwardnienie rozsiane. Na Instagramie dzieli się z fanami swoimi przeżyciami w związku z chorobą, a także samopoczuciem. Ostatnio dodała przejmujący post, w którym przyznaje, że musiała zostawić syna, żeby poczuć się lepiej. Okazuje się, że Selma udała się na leczenie. Czego jeszcze dowiadujemy się z jej wpisu?

Zobacz także: Selma Blair walczy z ciężką chorobą. Opublikowała poruszający wpis: "Wciąż żyję"

Selma Blair trafiła do szpitala?!

Selma Blair ma zaledwie 47 lat, a już zmaga się z bardzo ciężką chorobą, jaką jest stwardnienie rozsiane. Walkę z nią musi godzić z karierą, ale przede wszystkim... macierzyństwem. 

Aktorka ma 7-letniego syna, którego teraz musiała opuścić, żeby udać się w miejsce, które pomoże jej w walce z chorobą.

Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Jestem w miejscu, w którym ma mi się poprawić. Potrzebuję wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na duchy tego świata bardziej, niż myślałam - napisała aktorka na Instagramie.

Gwiazda do wpisu dołączyła swoje zdjęcie, do którego pozuje z fotografią synka w ręce. 

Potrzebuję tego chłopaka, żeby zobaczył, że robię rzeczy, o których nigdy nawet nie sądziłam, że mogę. I zrobię, co w mojej mocy - dodała w poście.

Synek z pewnością jest dla niej wielką motywacją do walki z chorobą. Mamy nadzieję, że samopoczucie aktorki się poprawi.

Zobacz także: Znana dziennikarka walczy z rakiem. "Żarty się skończyły". Opublikowała odważne zdjęcie

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów