Selma Blair pokazała nowe zdjęcie bez włosów. Ma wyjątkowe znaczenie dla aktorki

Selma Blair w chustce na głowie
Fotografia: Instagram/Selma Blair

Selma Blair od miesięcy zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Aktorka niedawno ogoliła głowę, a teraz opublikowała poruszające i bardzo ważne dla siebie zdjęcie.

Selma Blair to aktorka, która od miesięcy walczy ze stwardnieniem rozsianym. Gwiazda głośno mówi o swojej chorobie oraz cierpieniu, jakie towarzyszy jej każdego dnia. Ostatnio musiała nawet ogolić głowę na łyso i udała się do specjalnego ośrodka. Teraz na jej profilu na Instagramie pojawiło się piękne, a za razem bardzo przejmujące zdjęcie. Okazuje się, że jest to fotografia wyjątkowa dla Selmy Blair z jednego, bardzo istotnego powodu. 

Zobacz także: Selma Blair pochwaliła się, jak spędza czas z synem. Jej najnowsze zdjęcie wzrusza do łez!

Selma Blair bez włosów na zdjęciu robionym przez przyjaciela

Stwardnienie rozsiane to niezwykle ciężka choroba. Aktorka każdego dnia musi zmagać się z ogromnym bólem. Ma też problem z chodzeniem oraz zaburzenia mowy.

Ostatnio Selma Blair poddała się innowacyjnej kuracji. Wróciła do specjalnego ośrodka, w którym już się leczyła. Musiała też pozbyć się włosów z głowy.

Na jej Instagramie pojawiło się przepiękne zdjęcie przedstawiające nowy wizerunek aktorki. Okazuje się, że jest ono wyjątkowe ze względu na fotografa, który je wykonał. Artysta jest jej przyjacielem, a swoją karierę rozpoczął właśnie od zdjęcia aktorki 20 lat temu.

Jestem jego pierwszą celebrytką. Uwielbiam jego pracę. Uwielbiam to, że mogę stać przed nim łysa, 30 kilogramów cięższa, bo on ciągle widzi w moich oczach tę intensywność sprzed lat. Sprawia, że czuję się niezwykle silna - napisała aktorka.

To niesamowite, jak silni potrafimy być dzięki naszym bliskim. Selma Blair wygląda przepięknie na tej fotografii!

Zobacz także: Znana dziennikarka walczy z rakiem. "Powinnam modlić się o kolejny przerzut, żeby dostać lek"

Ten grafik tworzy wyjątkowy projekt! Zestawia zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów