Selena Gomez zszokowała fanów metamorfozą. Takiej zmiany fryzury nie spodziewał się nikt

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Selena Gomez
Fotografia: Instagram/Selena Gomez

Nie wszystkim fanom taka zmiana przypadła do gustu. 

Ostatnio w mediach głośno było o rozstaniu Seleny Gomez ze znanym piosenkarzem The Weeknd. Gwiazda znów łączona jest ze swoim byłym ukochanym Justinem Bieberem. Ostatnio pojawiła się na gali American Music Awards i zaskoczyła wszystkich. Nie nowym partnerem jednak, a radykalną zmianą fryzury.

Selena Gomez od początku swojej kariery znana była z ciemnego koloru włosów. Piosenkarka do tej pory była szatynką. Jedyne zmiany, jakie zachodziły w jej fryzurze to długość włosów. Dlatego też najnowsza metamorfoza jest radykalna. Gomez pojawiła się na gali w krótkich blond włosach. Tym samym wzbudziła szok pośród zebranych, a jej nowe zdjęcia szybko obiegły cały świat.

Selena Gomez blond
Fotografia: EAST NEWS

Fani Seleny Gomez zachwycają się jej blond fryzurą

Selena Gomez zasłynęła swoją rolą w serialu dla nastolatków „Czarodzieje z Waverly Place”. Jak na prawdziwą dziecięcą gwiazdę przystało zyskała grono wiernych fanów, którzy do tej pory wspierają ją w karierze. Tym razem również oni byli zachwyceni fryzurą Seleny. Zachwyt nad nią wyrazili w komentarzach pod postami piosenkarki.

Teraz kocham cię jeszcze bardziej.

Blond wygląda na tobie idealnie.

Nie wszyscy jednak podzielają to przekonanie. Niektórzy napisali, że wolą Selenę w ciemniejszych włosach. Mimo wszystko, większości podoba się jej nowa fryzura. Niektórzy nawet porównują, że Selena inspirowała się Justinem Bieberem, jednocześnie doszukując się w tej zmianie potwierdzenia plotek.

Selena wygląda jak Justin Bieber.

Inspirowałaś się swoim chłopakiem?

Z inspiracją, czy nie, trzeba przyznać, że Selena zaskakuje nowym wyglądem. Prezentuje się lepiej niż wcześniej? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów