Selena Gomez pomalowała paznokcie lakierem za 8 złotych. Miała powód

Mateusz Patyk 03.04.2017
Selena Gomez 13 powodów premiera
Fotografia: Instagram.com/tombachik

To się nazywa promocja. Gwiazda za jednym zamachem wylansowała tanią markę z USA i zachęciła do oglądania jej nowego serialu.

Przez paznokcie do serca widzów.

Selena Gomez miała wyjątkowy powód, by na premierę produkowanego przez siebie serialu dla Netflixa jej manicure był właśnie w tym, a nie innym kolorze. A dokładniej, jeden z "Trzynastu powodów", bo taki tytuł nosi nowy projekt tego streamingowego serwisu wideo.

Jak podaje HarperBazaar.com, 24-letnia aktorka i piosenkarka olśniła fotoreporterów swoją metaliczno-pomarańczową suknią od projektanta Óscara de la Renty oraz kolczykami Rebecci de Ravenel. Natomiast po tym, gdy manikiurzysta Gomez umieścił na Instagramie zdjęcia ze zbliżeniem jej błyszczących na kobaltowo paznokci, tysiące internautów próbowało dociec, jaki dokładnie kolor lakieru oraz jaką markę nosiła tego wieczoru celebrytka.

Tani lakier, okrutna historia

Tom Bachik postanowił trzymać język za zębami i wyjawił tylko, że aby się wszystkiego dowiedzieć, trzeba po prostu obejrzeć serial "Trzynaście powodów". Jednak dla niecierpliwych, strona HarperBazaar.com zrobiła mały research i odkryła zaskakujące fakty na temat tego niebieskiego lakieru.

Otóż chodzi o odcień "Sinful Colors Endless Blue", którego zakup wiąże się z wydaniem niecałych 2 dolarów, czyli 8 złotych. Ale wybór właśnie tego koloru nie był motywowany dopasowaniem do kreacji, lecz miał szczególne znaczenie dla fabuły nowego serialu. Aby go zrozumieć, trzeba sięgnąć do książkowego pierwowzoru.

Sinful Colors
Fotografia: www.sinfulcolors.com

Lakier, którym Selena pomalowała paznokcie podczas premiery serialu Netflixa to Sinful Colors Endless Blue.

Chodzi o powieść autorstwa Jaya Ashera, której głównym bohaterem jest nastolatek o imieniu Clay Jensen. Próbuje on odkryć prawdę stojącą za samobójstwem rówieśniczki z klasy, Hannah Baker. Jedynymi tropami są kasety (w liczbie trzynastu), na których Hannah wyjawia powody swojego czynu. I teraz najlepsze - każda z taśm ma na pudełku oznaczenie napisane dokładnie tym lakierem, w tym samym odcieniu.

To także kolor, który samobójczyni miała na sobie w ostatni dzień życia.

Ogólnoświatowa reklama

Kto by pomyślał, że tak niepozorny lakier będzie stanowił tło do wyjaśnienia zagadki śmierci nastoletniej dziewczyny? Według pierwszych widzów serialu flakonik z wymienionej wcześniej kolorem pokazywany jest w jednej ze scen z matką Hannah, granej przez aktorkę Kate Walsh.

Teraz, dzięki temu subtelnemu, ale za to znaczącemu przesłaniu widać jasno, jak bardzo Selenie Gomez zależy na tym projekcie i jak mocno się w niego zaangażowała.

Nasze telewizyjne widowisko "Trzynaście powodów" startuje od dzisiaj, a ja nie mogę być bardziej przepełniona dumą i radością. Po siedmiu latach prac nad tą książką, nie mogłam wybrać lepszego czasu na przekazanie tej wiadomości - napisała Gomez na swoim instagramowym profilu 1 kwietnia.

Selena Gomez 13 powodów Instagram
Fotografia: Instagram.com/selenagomez
Selena Gomez Trzynaście powodów 1
Fotografia: instagram.com/kendallkyliegomez

Selena Gomez wraz z grającymi główne role Dylanem Minnette oraz Katherine Langford.

Selena Gomez Trzynaście powodów 3
Fotografia: Instargam.com/kendallkyliegomez
Selena Gomez Trzynaście powodów
Fotografia: Instagram.com/kendallkyliegomez
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów