Selena Gomez skomentowała ślub Justina Biebera? Po ceremonii wrzuciła do sieci wymowny wpis

Zuzanna Morska 03.10.2019
Selena Gomez
Fotografia: instagram.com/selenagomez

W dniu ślubu Justina i Hailey gwiazda zamieściła w sieci wymowny wpis. Myślicie, że w ten sposób odniosła się do tego wydarzenia?

Justin Bieber i Hailey Baldwin kilka dni temu wzięli drugi ślub. Wygląda na to, że miłość muzyka i modelki kwitnie. A co na tego jego była wieloletnia dziewczyna Selena Gomez? Artystka nie odniosła się bezpośrednio do tego wydarzenia, ale parę godzin po ślubie Bieberów zamieściła w sieci wymowny wpis. Zobaczcie!

Selena Gomez komentuje ślub Justina Biebera?

Selena Gomez i Justin Bieber przez wiele lat schodzili się i rozstawali. To właśnie podczas jednej z takich przerw muzyk poznał Hailey Bieber, z którą później stworzył związek. Para też miała swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie zdecydowała się na małżeństwo.

Ślub Bieberów - już drugi, kościelny - odbył się 30 września tego roku. Była dziewczyna wokalisty, Selena Gomez, nie odniosła się bezpośrednio do tego wydarzenia. Ale w dniu uroczystości zamieściła w sieci wymowny wpis, w którym nawiązała do... kryzysu migracyjnego.

Okazuje się, że gwiazda zaangażowała się w promowanie dokumentu pt. "Living Undocumented", który będzie miał niebawem premierę na Netflixie. Jest to dzieło opowiadające o migracjach. Gwiazda napisała nawet esej o tej tematyce dla magazynu "Time". W końcu sama pochodzi rodziny imigrantów, którzy przenieśli się z Meksyku do Stanów Zjednoczonych w latach 70.

I to właśnie fragmentu eseju Gomez opublikowała na Instagramie. A fani dopatrzyli się w tym komentarza na temat ślubu Hailey i Justina. Myślicie, że rzeczywiście w ten sposób odniosła się do tego wydarzenia?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów