Selena Gomez i The Weeknd już oficjalnie są parą. Pochwalili się zdjęciami z podróży do Włoch

Mateusz Patyk 30.01.2017
Selena Gomez i The Weeknd
Fotografia: Twitter.com/LifeWithSelG

Twórca hitu "Starboy" odważył się przełamać miłosne tabu i pokazał swoją ukochaną na profilu społecznościowym. Nowe zdjęcia mówią wszystko.

Już od początku 2017 roku media insynuowały romans między The Weeknd i Seleną Gomez. Tym razem para postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Jak podaje Cosmopolitan.co.uk, zaledwie kilka dni po tym, jak wokalista zaczął oficjalnie obserwować piosenkarkę na Instagramie, nadszedł czas na kolejny etap w związku.

The Weeknd uchwycił Selenę Gomez kiedy wpatrywała się w obraz "Narodziny Wenus", który znajduje się w galerii Uffizi we Florencji. Wideo z jej udziałem znalazł się na instagramowym profilu artysty, co wprawiło fanów w zachwyt i osłupienie jednocześnie. Dotychczas para nie obnosiła się ze swoją bliskością, a jedynym źródłem ich miłosnych rewelacji byli wścibscy fotoreporterzy.

Zobacz także: The Weeknd po raz pierwszy opowiedział o groupies i małżeństwie. "Kobiety na mnie lecą. Będą dzieci"

Selena Gomez i The Weeknd
Fotografia: Twitter.com/LifeWithSelG

Z kwiatka na kwiatek

Tego typu deklarację związku w sieci społecznościowej media określiły jednoznacznie jako Instagram official. Za to nadal nie ma stanowczego określenia się pary w stosunku do siebie. Jednak na potwierdzenie ich bliskiej relacji w internecie zaczęły pojawiać się zdjęcia z zakochanymi publikowane przez samych fanów. Ponadto paparazzi zdążyli udokumentować tych dwoje celebrytów obejmujących się i spacerujących pod rękę ulicami Florencji.

Trudno dziwić się ostrożności Seleny Gomez i The Weeknd przed miłosnymi deklaracjami. Ich sercowa przeszłość jest bowiem dość... intensywna. Oboje bardzo przeżyli rozstania z eks partnerami. Serwis HollywoodLife.com uważa nawet, że wokalista romansował z piękną piosenkarką za plecami swojej byłej dziewczyny, modelki Victoria's Secret, Gigi Hadid.

Selena Gomez również musiała odpierać pełne goryczy słowa dawnej miłości na temat obecnego związku. Jej były chłopak, Justin Bieber, twierdził, że wykorzystuje ona swoją nowa sympatię, a na dodatek w rozmowie z portalem TMZ.com skomentował twórczość The Weeknda słowami: "Nie mogę słuchać jego piosenek. To g*wno jest słabe".

Selena Gomez The Weeknd
Fotografia: Instagram.com/TheWeeknd
Selena Gomez The Weeknd Instagram
Fotografia: Instagram.com/TheWeeknd
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów