Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem? Gwiazda opublikowała wymowny wpis

Hanna Skowron 23.05.2019
Selena Gomez i Justin Bieber
Fotografia: face to face/Reporter

Gomez dokonała aborcji, będąc w związku w piosenkarzem? Fani uważają, że świadczy o tym tajemniczy wpis na Instagramie.

Selena Gomez zaintrygowała miliony fanów na całym świecie. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdecydowany komentarz w sprawie aborcji. Przestańcie mówić kobietom, co mają robić ze swoimi ciałami - można przeczytać na zdjęciu. Zdaniem fanów wymowny wpis ma świadczyć o tym, że piosenkarka w przeszłości sama miała doświadczenia związane z usuwaniem ciąży.

USA przeciw zaostrzeniu aborcji. Selena Gomez zabrała głos

Amerykanie protestują przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Od niedawna w Alabamie obowiązuje niemal całkowity zakaz przerywania ciąży. Dopuszczalny będzie on tylko w przypadku, kiedy zagrożone będzie życie kobiety. Oznacza to, że aborcja będzie karana nawet wtedy, jeśli dziecko poczęło się w wyniku gwałtu lub kazirodztwa.

Narodowe oburzenie udzieliło się również gwiazdom. Ostatnio do aborcji przyznała się Milla Jovovich, Cynthia Nixon, a teraz do sprawy odniosła się Selena Gomez.

Kiedy patrzę na to, co dzieje się teraz w Alabamie, Georgii, Mississippi i kilku innych stanach w naszym kraju, nie tylko głęboko mnie to zasmuca, ale wydaje się nierealne w 2019 roku. To nie jest niczyja sprawa, co kobieta chce zrobić ze swoim ciałem, tylko jej własna. Tyle w temacie! - napisała na Instagramie.

W sieci zagrzmiało. Fani przypomnieli sobie, że o aborcji Seleny Gomez plotkowano już dawno. Podobno gwiazda sama ma doświadczenia związane z niechcianą ciążą. Co więcej, portale sugerują, że miało to miejsce w czasie, kiedy spotykała się z Justinem Bieberem.

Selena Gomez nigdy nie komentowała tematu aborcji - aż do teraz. Czyżby właśnie potwierdziła pogłoski sprzed lat? A wy, co o tym myślicie?

Zobacz także: Dziwne zachowanie Billa Murraya w Cannes. Niestosownie dotykał Selenę Gomez?

Szukasz pomysłu na modną fryzurę? Poznaj najmodniejsze propozycje tego sezonu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów