Sekret randek Meghan i Harry'ego wyszedł na jaw! Księżna bała się, że była zbyt "chętna" na spotkania

Paulina Ermel 12.10.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: REX/Shutterstock

Od samego początku Meghan miała obawy, że nie spodoba się księciu. A było zupełnie odwrotnie!

Historia miłości księżnej Meghan i księcia Harry'ego przypomina scenariusz romantycznego filmu. Poznali się dzięki znajomym na randce w ciemno i bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. I choć od razu wpadli sobie w oko, Meghan na początku bała się, że nie spodoba się księciu. Czego obawiała się najbardziej?

Księżna Meghan bała się, że wywarła na Harrym złe wrażenie

Szczegóły związku Meghan i Harry'ego zostały ujawnione w nowej biografii rodziny królewskiej napisanej przez Andrew Mortona - tego samego pisarza, który na początku lat 90. wydał biografię księżnej Diany. I właśnie z najnowszej książki Mortona wynika, że Meghan od początku była tą bardziej zaangażowaną stroną.

Meghan, która w tamtym czasie promowała serial "The Suits", obawiała się, że wywarła na księciu negatywne wrażenie, godząc się zbyt szybko na kolejne spotkanie. Harry natomiast był oczarowany jej pięknem i elegancją, po tym jak poznali się w restauracji Dean Street Townhouse w londyńskiej dzielnicy Soho - czytamy w biografii.

Harry szybko "wpadł po uszy". Po zaledwie dwóch randkach z Meghan zaprosił ją na wyprawę do Botswany. A od 6 miesięcy są szczęśliwym małżeństwem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów