Znamy sekret gładkiej skóry księżnej Kate! Wiemy, co stosuje na zmarszczki

Paulina Ermel 04.02.2019
Księżna Kate
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Kate ma 37 lat i gładką skórę, której zazdroszczą jej tysiące kobiet na całym świecie. Wiemy, jakie kosmetyki stosuje, aby utrzymać ją w takiej kondycji.

Od kiedy tylko księżna Kate weszła do rodziny królewskiej, podbiła serca ludzi na całym świecie. Żona księcia Williama ma wyszukany styl, a w dodatku urodę, której można jej pozazdrościć. Co robi, że w wieku 37 lat utrzymuje skórę w tak dobrej kondycji? Czy stosuje botoks?

Księżna ma swój sprawdzony sposób na dbanie o skórę. I nie są to inwazyjne zabiegi!

Sekret gładkiej skóry księżnej Kate

Okazuje się, że księżna Kate nie poprawia urody w sposób charakterystyczny dla wielu znanych gwiazd. Żona księcia Williama nie korzysta z botoksu, ale z jego... zamiennika! Chodzi o zamiennik roślinny botoksu, który pozyskiwany jest z rośliny Acmella oleracea. Jest to składnik wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry, a księżna Kate się z nim nie rozstaje.

Krem z roślinnym botoksem sprawia, że skóra wygląda świeżo i promiennie. Nie daje też żadnych skutków ubocznych, które daje wstrzykiwana toksyna botulinowa - nie paraliżuje mięśni twarzy i zapobiega efektom "maski".

37-letnia księżna wciąż wygląda bardzo młodo, a jej skóra jest gładka i dobrze odżywiona. Wypróbujecie jej sposób?

Księżna Kate zachwyca swoimi stylizacjami. Jednak jedną kreacją zachwyciła nas szczególnie! Zobaczcie, o którą seksowną stylizację nam chodzi!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów