Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Dziennikarz opublikował nagranie ze szpitala!

Julita Buczek 27.08.2019
Sekielski zmniejszył żołądek
Fotografia: Instagram @tomaszsekielski

Znany dziennikarz zdecydował się poważną operację. Opublikował również film w swoich mediach społecznościowych.

Tomasz Sekielski jest bardzo znanym dziennikarzem. Przez kilkanaście lat prowadził program publicystyczny, po odejściu z telewizji zajął się dziennikarstwem śledczym. Na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował szokujący dokument, który poruszył temat pedofilii w polskim kościele.

Sekielski zmniejszył żołądek

Tomasz Sekielski przez wiele lat walczył z nadwagą. W 2012 roku udało mu się trochę schudnąć i przejść niesamowitą metamorfozę. Niestety kilka lat później dopadł go efekt jojo. Jego waga w pewnym momencie wynosiła ponad 180 kilogramów. Dziennikarz zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Niedawno umieścił w sieci krótki filmik, który pokazuje, co działo się tuż po zabiegu. Pod udostępnionym filmem opublikował również komentarz, dlaczego zdecydował się na trudny zabieg.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka! Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów, co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji - wyznał dziennikarz.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w modnej bluzie za 130 zł! To projekt polskiej marki

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów