Sebastian Skalski na premierę swojej książki zaprosił ikonę polskiego reality show

Paulina Szestowicka 17.10.2016
Manuela Michalak z "Big Brother"
Fotografia: ONS

Od pierwszej edycji programu "Big Brother" minęło równo 15 lat. Jednak tę uczestniczkę nadal kojarzą wszyscy Polacy. 

Manuela Michalak z programu "Big Brother" była gościem premiery książki Sebastiana Skalskiego

Uczestniczka pierwszej edycji reality show zajęła w nim drugie miejsce. Później nie dała sobie zapomnieć widzom występując w dwóch filmach Jerzego Gruzy "Gulczas, a ja myślisz…" i "Yyyreek!! Kosmiczna nominacja". W związku z tym, że pozwoliła siebie poznać jako zawsze uśmiechnięta i mająca poczucie humoru osoba, została współprowadzącą show "Maraton uśmiechu". W 2013 roku wystąpiła gościnnie w serialu "Wawa NON STOP". 

Oczywiście Manuela Michalak wykonuje na co dzień zawód, który nie jest związany z show-biznesem. Jednak ilekroć pojawi się gościnnie w produkcji telewizyjnej lub wydarzeniu, zawsze wywołuje spore zainteresowanie. Nie będzie przesadą, jeżeli nazwiemy ją ikoną polskich programów typu reality show. Manuela z "Big Brothera" pojawia się i znika, ale wzięła udział w show, kiedy jeszcze był to mało popularny i wręcz kontrowersyjny format. Teraz uczestnicy takich programów, kiedy dobiega koniec edycji… kończą się razem z nią.

Być może kariera Manueli Michalak nie jest imponująca, ale mimo upływu lat pozostała ona tą Manuelą. Uśmiechniętą i zwariowaną. 

Manuela Michalak na premierze książki Sebasstiana Skalskiego

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów