Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim i Katarzynie Warnke: "To jest dla mnie jakaś paranoja"

Zuzanna Morska 12.08.2019
Sebastian Fabijański
Fotografia: Piotr Matusewicz/East News

Aktor udzielił wywiadu, w którym skrytykował Stramowskiego i Warnke m.in. za to, jak poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka!

Do tej pory wiele osób uważało, że Sebastian Fabijański i Piotr Stramowski się przyjaźnią. To chyba jednak nie do końca prawda. Fabijański udzielił bowiem niedawno wywiadu, w którym mocno skrytykował Stramowskiego i jego żonę. Zobaczcie, o co poszło!

Sebastian Fabijański wbija szpilę Piotrowi Stramowskiemu

Sebastian Fabijański nie może narzekać na brak zainteresowania. Aktor gra w wielu pełnometrażowych produkcjach, a widzowie pamiętają go też z wielu seriali. Nie oznacza to jednak, że gwiazdor lubi show-biznes.

Niedawno aktor udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat środowiska, w jakim przyszło mu funkcjonować. W rozmowie z portalem Filmawka.pl szczerze powiedział, co sądzi o show-biznesie. Przy okazji wbił szpilę Piotrowi Stramowskiemu i jego żonie.

Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak, jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja - skomentował.

W ten sposób odniósł się do tego, jak Stramowski i Warnke poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Aktorska para nie odniosła się do przytyku Fabijańskiego. Myślicie, że mu odpowiedzą?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów