Fabijański wspomina swoją modową wpadkę: "Co ze mnie za idiota!"

Malwina Wasilewska 27.09.2019
Sebastian Fabijański
Fotografia: Eastnews

Aktor szczerze opowiedział o tym, co czuł, oglądając swoje zdjęcia.

Sebastian Fabijański unika show-biznesowych imprez. A kiedy już pojawi się publicznie, decyduje się na niezobowiązujące zestawy, które sam sobie wybiera. Jednak okazuje się, że nie zawsze tak było. Ostatnio aktor przyznał, że raz zdarzyło mu się skorzystać z pomocy profesjonalnego stylisty i do tej pory żałuje tej decyzji...

Modowa wpadka Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański pojawia się publicznie praktycznie tylko podczas festiwali filmowych i na premierach produkcji, w których bierze udział. Kilka lat temu aktor znany z produkcji "Gwiazdy", "Miasto 44" czy "Kamerdyner" przyszedł na jedną z premier ubrany w zestaw przygotowany przed stylistę. Po latach Sebastian zdradził, że to był błąd. Opowiedział o tej sytuacji, nie przebierając w słowach:

Pomyślałem sobie "K…, pierwszy i ostatni raz.” Poczułem się tak niekomfortowo, jakby mi ktoś wsadził wiertarkę w żołądek. Myślałem “Jak jak wyglądam? Co ze mnie za idiota!”. (...) Odczułem do siebie ogromną pogardę, że dałem się wpuścić w maliny i udawać kogoś, kim nie jestem. Nikomu nie życzę, by czuł się jak g…. w błyszczącym dresie, które wpadło do betoniarki – powiedział w rozmowie z "Faktem".

Rzeczywiście wyglądał aż tak źle? Spójrzcie na poniższe zdjęcie i oceńcie sami.

72070941_1092840567771010_6501902615750639616_n
Fotografia: Sebastian Fabijański w "Fakcie"

Lubisz muzykę? Sprawdź swoją wiedzę na jej temat!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów