Sebastian Fabijański to dziś niezły przystojniak. A jak prezentował się dawniej? To zdjęcie jest niezwykłe

Katarzyna Leszczyńska 09.04.2018
Sebastian Fabijański
Fotografia: EAST NEWS

Sebastian Fabijański jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Popularność zdobył dzięki roli w "Tancerzach". Jak wyglądał dawniej?

Sebastian Fabijański jest jednym z najpopularniejszych obecnie polskich aktorów i… najprzystojniejszych. Na jego punkcie obecnie szaleje wiele fanek, których serca podbił zwłaszcza rolą Cukra w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Aktor zadebiutował w serialu "Tancerze". Już wtedy wyglądał rewelacyjnie. A zastanawialiście się, jak prezentował się zanim jego oblicze stało się popularne?

Zobacz także: Sebastian Fabijański porównał cukrzyków do schizofreników. Teraz się tłumaczy

Niedawno przez przypadek tajemnica została odkryta. Na Facebooku, na oficjalnym profilu Legii Warszawa, pojawiło się zdjęcie Wiesława Gilera, założyciela pisma "Nasza Legia". Powodem ku pojawieniu się fotografii było nadanie trybunie prasowej na stadionie warszawskiej Legii nazwy od nazwiska pioniera klubowej prasy. U boku uśmiechniętego Gilera pozuje nie kto inny, jak równie uradowany Sebastian Fabijański.

Sebastian Fabijański nie ukrywa się z tym, że jest fanem Legii. Na niektórych zdjęciach możemy zobaczyć go pokazującego znany dla kibiców znak w kształcie litery L. Internauci od razu wiedzieli, kim jest osoba na zdjęciu. Trzeba przyznać, że obecny Fabijański jest bardzo podobny do dawnego siebie. Równie przystojny?

Zobacz także: Fabijański zapytany o rolę w "Botoksie". Ta odpowiedź musi zaskoczyć Vegę. I raczej mu się nie spodoba

Sebastian Fabijański na meczu charytatywnym w koszulce Legii
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie filmy były najchętniej oglądane w 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów