Karolina Szostak pokazała zdjęcie tuż po wyjściu od fryzjera. Fanki zachwycone: Jak nastolatka

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Karolina Szostak
Fotografia: Instagram/Karolina Szostak

Dziennikarka nie przestaje zaskakiwać fanów.

Karolina Szostak co jakiś czas zachwyca swoich fanów nowym wyglądem. Głównie dzięki jej ogromnej metamorfozie, gwiazda schudła bowiem aż 20 kilogramów. Ostatnio jednak zaskoczyła czymś zupełnie innym. Dziennikarka wstawiła na Instagrama zdjęcie zaraz po wyjściu od fryzjera. Okazało się, że postanowiła zmienić również swoją fryzurę. 

Na zdjęciu widzimy, że zmiana nie była radykalna, jednak jej włosy na pewno wyglądają na odświeżone. Karolina pozostała wierna swojemu blond kolorowi, z delikatnym odrostem, który jest zrobiony specjalnie, żeby nie rzucała się w oczy jej naturalna barwa. Wiele kobiet stosuje taki zabieg w swoich fryzurach. Trzeba przyznać, że Szostak bardzo dobrze wygląda w pofalowanych włosach, które zaprezentowała na fotografii.

Karolina Szostak w odświeżonych włosach
Fotografia: Instagram/Karolina Szostak

Fani Karoliny Szostak są zachwyceni jej fryzurą

Choć zmiana jest niewielka, niezawodni fani Karoliny Szostak postanowili skomplementować dziennikarkę. Wszyscy zachwycają się jej nowym wyglądem. Komplementują zarówno fryzurę, jak i figurę oraz stylizację dziennikarki, na którą zdecydowała się tego dnia.

Pięknie Pani wygląda. Nie mogę się napatrzeć jaka metamorfoza.

Cudowne włosiska.

Jak 15-latka, ślicznie. Czas się dla Ciebie zatrzymał.

Dieta Karoliny Szostak robi furorę, przede wszystkim wśród gwiazd. Zastosowała ją już m.in. Katarzyna Cerekwicka. Trzeba przyznać, że Szostak promienieje każdego dnia. Być może coś wspólnego ma z tym jej nowy związek, o którym donoszą media. Tak, czy inaczej, jej fanom ewidentnie podobają się tego typu zmiany.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów