Schudła o 2 rozmiary w pół roku. Twierdzi, że to zasługa jednej rzeczy. Trudno w to uwierzyć

Emilia Klima 09.06.2017
Holly Willoughby
Fotografia: Instagram/Holly Willoughby

Brytyjska prezenterka Holly Willoughby zdradziła sekret swojej niezwykłej metamorfozy. 

Holly Willoughby to bardzo popularna na Wyspach Brytyjskich osobowość telewizyjna znana najbardziej z prowadzenia porannego programu stacji ITV "This Morning". W ostatnim czasie widzowie show bardziej niż na zapraszanych gościach i poruszanych tam tematach, skupiają się na jej sylwetce. Wszystko przez bardzo widoczną utratę kilogramów. Prezenterka przez ostanie pół roku wyraźnie zeszczuplała schodzą z rozmiaru 12 do 8 (polskie "S").

Widzowie i media brytyjskie zachodziły w głowę, jak udało się jej osiągnąć imponujący rezultat w tak krótkim czasie. Wielka tajemnica Holly wreszcie została ujawniona. Celebrytka wyznała, że to zasługa codziennej sesji pilatesu. Holly korzysta z usług trenera personalnego, który raz w tygodniu ćwiczy z nią i uczy nowych ćwiczeń. 

Główny nacisk kładziemy na wzmocnienie głębokich mięśni brzucha. To sprzyja pozbyciu się tkanki tłuszczowej z brzucha i wyszczupleniu talii - zdradza trener.

Holly Willoughby
Fotografia: East News

Jak schudnąć szybko w krótkim czasie?

Holly pilates zaczęła ćwiczyć w 2011 roku, kiedy na świat przyszło jej trzecie dziecko. Jednak dopiero od kilku miesięcy - kiedy zatrudniła trenera personalnego - jej trening nabrał intensywności i jest bardziej skuteczny. Prezenterka zapewnia jednak, że utrata wagi nie jest jej priorytetem. Ćwiczy, bo lubi, chce być zdrowa i dobrze czuć się w swoim ciele. Stara się też dobrze odżywiać.

Nie zależy mi na tym, by promować zadręczanie się głodówkami. Wygląd nie jest dla mnie priorytetem. Tak długo, jak jestem zdrowa i czuje się dobrze, wszystko jest w porządku. Tyle mi wystarcza - zapewnia. 

Myślicie, że ta spektakularna metamorfoza to faktycznie zasługa pilatesu? W takim razie chyba trzeba będzie się przekonać do takich ćwiczeń ;-)

Holly Willoughby
Fotografia: Instagram.com/hollywilloughby
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów