Sarah Jessica Parker prowadzi bardzo dziwny profil na Instagramie. To prawie sztuka współczesna

Mateusz Patyk 03.01.2017
Sarah Jessica Parker
Fotografia: ONS

W razie styczniowej chandry lub chwilowej nudy, warto zerknąć na instagramowe konto aktorki. A jest co oglądać.

I nie chodzi wcale o jakieś roznegliżowane fotki. Prowadzony przez Parker profil ma wszelkie znamiona spontanicznych prób uchwycenia autentycznych emocji. Czasem zdjęcia są rozmyte, czasem przekrzywione, brakuje im ostrości lub kompozycja jest niedopracowana, ale właśnie za to internauci kochają jej wpisy. Jej konto obserwuje ponad 3 miliony osób i - jak dotąd - można na nim znaleźć niespełna tysiąc zdjęć i filmów.

Ale Sarah Jessica Parker zajmuje szczególne miejsca w sercach wszystkich nowojorczyków. Uwagę na ten fakt zwrócił m.in. portal Gothamist.com. W felietonie Jena Carlsona można przeczytać o poetyckim wręcz sposobie przedstawiania miasta Wielkiego Jabłka przez aktorkę znaną z roli Carrie Bradshaw. Okazuje się, że matka trójki dzieci i gwiazda "Seksu w wielkim mieście" ma ukryty talent - jest pełną gębą instagramową artystką.

Brudne naczynia zamiast sweet foci

Nie używa filtrów (których nie znosi), za to przepada za staroświecką technologią. Uwiecznia zepsute telefony komórkowe z fizyczną klawiaturą, stare budziki z elektronicznym wyświetlaczem, plątaninę kabli wpiętych w rozgałęziacz, odcięte kitki włosów swoich dzieci, bierki, żyrandol z fragmentem zasłon w pokoju czy stos identycznych butów z brązowej skóry. Takich smaczków jest o wiele więcej.

Odwiedziny jej (bardzo) oryginalnego profilu potrafią rozweselić lub zadziwić. Jeżeli ktoś w nowym roku ma dość wyidealizowanych fotek celebrytów w nienagannych lub kusych kreacjach z przyklejonym uśmiechem i poddanych cyfrowym zabiegom upiększającym, Instagram prowadzony przez tę właśnie osobę może okazać się lekiem na całe zło sfotoszopowanego świata. Oto życie sławy widziane jej oczami, bez żadnej ściemy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów