Boruc zdradziła swój sposób na szybki powrót do formy po porodzie

Sara Boruc
Fotografia: Instagram.com/her_name_is_mannei

Sara osiągnęła niesamowite efekty. Spójrzcie na te zdjęcia!

Sara Boruc zaraz po porodzie uaktywniła się w mediach społecznościowych. Pochwaliła się kilkoma zdjęciami swojego syna oraz pokazała, jak wygląda jej brzuch po urodzeniu. Ponadto zdradziła swój sposób na powrót do formy sprzed ciąży. Warto wziąć z niej przykład!

Sposób Sary Boruc na powrót do sylwetki sprzed ciąży

Sara Boruc zaledwie 2 tygodnie po urodzeniu syna Noaha zamieściła post, w którym zestawiła zdjęcie swojego brzucha z okresu ciąży oraz po urodzeniu. Już na pierwszy rzut oka widać, że polska WAG niemal całkowicie pozbyła się krągłości i znów może cieszyć się szczupłą sylwetką. Do zdjęć Sara dołączyła długi wpis na temat tego, jak udało się jej uzyskać tak spektakularne rezultaty w ekspresowym czasie.

Okazuje się, że Boruc do 6. miesiąca ciąży biegała, trenowała na siłowni i jeździła na rowerze. Ale na tym nie kończy się lista jej aktywności fizycznych...

A co, pochwale się trochę. Wrzuciłam tydzień temu na story i posypały się setki pytań.. Pierwsza fota parę godzin przed porodem, druga TYDZIEŃ PO.
Dodam, że jestem mamą po raz 3. Tak, trenowałam w ciąży o czym mówiłam na stories, biegałam do 6 miesiąca, potem długie spacery, treningi z gumą, rower stacjonarny poziomy, orbitrek.
Ważne jednak aby pamiętać, że trening w ciąży jest wskazany tylko wówczas, gdy trenowało się przed ciążą. Dlatego tak warto dbać o formę na co dzień a szczególnie wtedy gdy planuje się dzidziusia.
Wszystko w ramach rozsądku, byle mieć codziennie trochę ruchu. Co do diety znajdziecie dużo inspiracji w wyszczególnionych relacjach.
Na 3. dzień od porodu zaczęłam nosić pas ściągający, który pomaga w stabilizacji kręgosłupa i sprzyja prawidłowemu zrastaniu mięśni brzucha.
Nie nosze gorsetu a elastyczny gumowy pas-coś na zasadzie bandażu elastycznego. A teraz poproszę o trochę miłości ‍♀️ ‍♀️ Trzymam za Was kciuki przyszłe mamuśki  - napisała Boruc.

Niektóre internautki stwierdziły, że Sara zdecydowanie przesadziła z ćwiczeniami:

Hej ale pas dla dziewczyn jest niewskazany, bo szew musi się wietrzyć do przynajmniej 4 tygodni

Dziewczyny nie dajmy się zwariować. Wygląd teraz odgrywa zawsze pierwsze skrzypce. Cieszmy się macierzyństwem i zdrowiem.

Lekarz ginekolog zabroniła noszenia pasa po porodzie a zwłaszcza po cesarskim cięciu. Mięśnia brzucha mają same pracować, a jak są podtrzymywane, stają się leniwe.

W takich sytuacjach Sara może liczyć na swoje wierne fanki, które natychmiast wzięły ją w obronę. A co wy sądzicie na ten temat?

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów