Sara Boruc pozuje w kontrowersyjnych i bardzo drogich butach. Fani: "To gumiaki czy trumniaki?"

Zuzanna Morska 25.10.2019
Sara Boruc
Fotografia: instagram.com/mannei_is_her_name

Żona Artura Boruca zamieściła w sieci zdjęcie, które podzieliło internautów. Zobaczcie, o co chodzi.

Sara Boruc nie może narzekać na brak zainteresowania. Gwiazda prowadziła bloga modowego, prowadziła program w telewizji, a nawet nagrała własną płytę! Od pewnego czasu jednak projektantka biżuterii zajmuje się wychowywaniem synka - bowiem w maju po raz trzeci została mamą.

Nie oznacza to jednak, że jej instagramowy profil został zdominowany przez małego Noah. Nie brakuje tu także fotek oryginalnych stylizacji Sary. Ostatni strój gwiazdy wywołał niemałe zamieszanie. Zobaczcie, dlaczego!

Sara Boruc w kontrowersyjnych butach

Sara często chwali się na Instagramie strojami, które warte są po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Celebrytka uwielbia drogie rzeczy - w jej szafie nie brakuje projektów największych domów mody.

Na najnowszym zdjęciu gwiazda zaprezentowała oryginalną stylizację, w której główną rolę grają dość kontrowersyjne buty. To dość masywny model prosto od marki Bottega Veneta. Sara zapłaciła za nie ok. 4 tys. złotych.

Jednak nie wszystkich internautów przekonał jej modowy wybór. Dali temu wyraz w komentarzach.

Karykaturalnie w tych butach.

Żeby nie było, że krytykuję, góra całkiem fajna.

Czy to bardziej gumiaki czy trumniaki?

A jak wam się podoba ta stylizacja?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                      

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów