Sara Boruc u Wojewódzkiego dosadnie o polskich WAGs. Dogryzła... Lewandowskiej!

Paulina Ermel 26.09.2018
Kuba Wojewódzki, Sara Boruc, Jacek Braciak
Fotografia: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

We wtorkowym wydaniu programu Kuby Wojewódzkiego pojawili się Sara Boruc-Mannei i Jacek Braciak. Żona polskiego piłkarza, a ostatnio także wokalistka, opowiedziała w programie m.in. o polskich WAGs. I... uderzyła w Anię Lewandowską.

W najnowszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" nie mogło zabraknąć Sary Boruc. Gwiazda wydała właśnie płytę i zajmuje się jej promocją. W czwartym odcinku talk-show opowiadała o nowej ścieżce kariery, dotychczasowym biżuteryjnym biznesie, życiu ze swoim mężem Arturem Borucem, piłce nożnej i polskich WAGs. Na pytanie o Anię Lewandowską odpowiedziała także, że trenerce może się to nie spodobać.

Sara Boruc o polskich WAGs

Sara Boruc teraz robi karierę muzyczną, ale wcześniej zajmowała się głównie własnym biznesem - projektowaniem oryginalnej biżuterii. Znana jest również jak jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. I tego tematu chwycił się Kuba Wojewódzki. Jak donosi Onet dziennikarz zapytał gwiazdę o to, która z żon polskich piłkarzy realizuje się poza mężem. Boruc nie wiedziała, co odpowiedzieć, więc Kuba postanowił jej pomóc.

Dlaczego od razu nie odpowiedziałaś Lewandowska?

Na co Sara odpowiedziała:

Żadna z nas nie byłaby tu, gdzie jest, gdyby nie sławny mąż. Ale to nie jest nic złego, to normalne. Ja się przed tym nie wzbraniam.

Zgadzacie się z tym?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Znamy Sarę Boruc, Anię Lewandowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną. Jednak to Julia Nowak, nowa polska WAG, podbija właśnie show-biznes!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów