Sara Boruc spadła ze schodów w 8. miesiącu ciąży! Przeżyła traumę

Sara Boruc z zaczesanymi na bok włosami prezentuje swoją biżuterię
Fotografia: Instagram/Sara Boruc Mannei

Sara Boruc jest już w 8. miesiącu ciąży! Ostatnio przytrafił jej się przerażający wypadek, o którym opowiedziała na swoim Instastory.

Sara Boruc z okazji świąt Bożego Narodzenia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz żona Artura Boruca jest już w zaawansowanej ciąży, a na Instagramie chętnie eksponuje ciążowe krągłości. Ostatnio na jej Instastory pojawiło się jednak dramatyczne wyznanie. Okazuje się, że oczekiwanie na poród nie zawsze bywa łatwe. Zwłaszcza w sytuacji, która przydarzyła się Sarze ostatnio. Boruc zdecydowała się opowiedzieć o tym, że w 8. miesiącu ciąży spadła ze schodów.

Zobacz także: Sara Boruc pokazała nową ciążową stylizację. Poród już niebawem! 

Sara Boruc w zaawansowanej ciąży spadła ze schodów

Borucowie ostatnio przeżyli chwile grozy. Okazuje się, że Sara miała wypadek. Gwiazda niosła pranie, poślizgnęła się i spadła ze schodów. O tym bardzo groźnym wypadku postanowiła opowiedzieć na Instastory, "ku przestrodze wszystkich kobiet".

Dwa dni temu spadłam ze schodów, zsunęłam się, byłam w skarpetkach. (...) Upadłam na szczęście na tyłek i na łokieć, nie zdążyłam się niczego złapać, bo niosłam pranie w rękach. Powiem wam, że to jest tak traumatyczne przeżycie, tak się wystraszyłam. Na szczęście już wszystko sprawdziłam, była u mnie położna, lekarz - mówiła Sara na Instastory.

Tego typu wypadki są bardzo groźne dla kobiet w tak zaawansowanej ciąży, a przede wszystkim dla dziecka. Sara Boruc wyjaśniła w dalszej części swojej relacji, jak mogła zakończyć się cała ta sytuacja.

Dziecko pod wpływem stresu przestaje się ruszać, więc nie mogłam sprawdzić, czy wszystko jest ok. Dopiero jak się położyłam, uspokoiłam, położyłam się na lewym boku, wypiłam coś słodkiego, to wtedy młody zaczął się ruszać i wiedziałam, że już wszystko jest dobrze, nie miałam żadnych objawów, skurczy czy krwawienia - dodała.

Sara Boruc jest już w 8. miesiącu ciąży. Niedługo wraz z Arturem powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Według oficjalnych doniesień, będzie to pierwszy syn piłkarskiej pary.

Zobacz także: Tak na początku kariery wyglądała Sara Boruc-Mannei. To wideo robi furorę!   

Marina dała synowi na imię Liam, Lewandowscy córkę nazwali Klara. Ciekawi jesteśmy, czy Borucowie też dadzą synkowi oryginalne imię. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów