Boruc pochwaliła się, że zje swoje łożysko. Pokazała zdjęcie!

Hanna Skowron 10.05.2019
Sara Boruc
Fotografia: Instagram.com/mannei_is_her_name

Tym wyznaniem żona Artura Boruca zaskoczyła swoje obserwatorki.

Po urodzeniu trzeciego dziecka Sara Boruc uaktywniła się w mediach społecznościowych. Polska WAG codziennie informuje o kolejnych nietypowych decyzjach związanych z porodem. Jeszcze kilka dni temu pochwaliła się, że swojego syna urodziła w wodzie bez znieczulenia, a teraz zdradziła kolejny zaskakujący szczegół...

Sara Boruc zje swoje łożysko!

Niedawno informowaliśmy o tym, że rodzina Sary i Artura Boruców się powiększyła. Przypomnijmy, że szczęśliwi rodzice powitali na świecie syna, któremu dali imię Noah. Zamiast w szpitalu, WAG zdecydowała się urodzić go w wodzie, o czym opowiedziała na swoim Instastories:

Spełniło się nasze ogromne marzenie – przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej, dokładniej, mocniej (...) Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia - czytamy.

Jednak na tym nie koniec wieści na temat porodu Sary. Ostatnio Boruc zdradziła, że zdecydowała się zjeść... własne łożysko. Na dowód tego zamieściła zdjęcie kapsułek przygotowanych z ususzonego łożyska.

Zastanawiacie się, dlaczego młode matki się na to decydują? Naukowcy dowiedli, że dzięki temu zyskają one więcej energii, szybciej wrócą do formy sprzed ciąży i nie będą narażone na ryzyko wystąpienia depresji poporodowej. Co sądzicie na ten temat?

sara-boruc-511585-GALLERY_600
Fotografia: Instagram.com/mannei_is_her_name
Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów