Sara Boruc szczerze o macierzyństwie. "Nie oszukujmy się - jest też ciężko"

Zuzanna Morska 18.07.2019
Sara Boruc
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Na początku maja Sara i Artur Borucowie powitali na świecie synka. Teraz celebrytka przyznała, że choć nie widzi świata poza swoimi dziećmi, macierzyństwo nie jest łatwe.

Sara i Artur Borucowie wychowują uroczą gromadkę dzieci - Oliwię, Amelię i synka Noaha. Ten ostatni przyszedł na świat na początku maja tego roku. I choć rodzice nie mogli się doczekać narodzin upragnionego syna, opieka nad nim nie jest łatwa.

Sara zamieściła w sieci rozczulające zdjęcie, na którym pozuje z pociechą. Dodała też szczery wpis, który poruszył jej fanów.

Sara Boruc o macierzyństwie

Noah ma niecałe 3 miesiące i jest oczkiem w głowie rodziców. Świata poza nim nie widzą też jego starsze siostry - Oliwia i Amelia. Sara, która regularnie zamieszcza w sieci migawki dotyczące jej życia prywatnego, ostatnio publikuje wszystkiego mniej. Jest zajęta opieką nad maluchem.

Niedawno gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się zdjęciem z Noahem. Boruc dodała też obszerny wpis o macierzyństwie. Podzieliła się z mamami swoimi obawami i pocieszyła też te kobiety, które dopiero oczekują narodzin dziecka.

Piękne jest życie mamy, fakt! Ale gdyby na tym zdjęciu było widać moje zmęczenie - psychiczne i fizyczne - moje obawy, mój brak ogarnięcia i organizacji... Byłam mamą już dwa razy wcześniej, a mam wrażenie, że wszystkiego uczę się od nowa. Jest pięknie, ale nie oszukujmy się - jest też ciężko. Na pocieszenie dla świeżo upieczonych mam - po 3. miesiącu świat zaczyna przypominać bardziej ten, w którym żyłyśmy przed narodzinami naszych pociech.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy kobiet, które zgadzają się z Sarą.

Super post!

Mam identyczną sytuację - dwoje starszych i teraz 3-miesięczna kruszynka. Uczę się wszystkiego od nowa, jestem zaskoczona, ale szczęśliwa.

Jak dobrze czytać w końcu kilka słów prawdy.

Zgadzacie się z Sarą?

Synek Sary Boruc ma na imię Noah. Ale to nie koniec oryginalnych imion wśród dzieci polskich gwiazd. Poznajcie te najbardziej nietypowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów