Sara Boruc podejrzewa, że ma koronawirusa! "Nie miałam siły wstać z łóżka"

Malwina Wasilewska 13.03.2020
Sara Boruc
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

W ostatnim czasie nie czuje się najlepiej. Zdradziła, co jej dolega.

Z dnia na dzień liczba zakażonych koronawirusem rośnie. Ostatnio Sara Boruc zdradziła, że ona także zauważyła u siebie symptomy choroby. W relacji na InstaStories opowiedziała o swoim stanie zdrowia i podejrzeniach. Wyznała, że nie była to zwykła infekcja bakteryjna.

Sara Boruc ma objawy koronawirusa

Sara Boruc jest zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Żona Artura Boruca podzieliła się z fanami swoimi wątpliwościami. Okazuje się, że w ciągu jednej nocy bardzo źle się poczuła. W relacji na Instagramie zdradziła, że miała silne objawy grypy i nic jej nie pomagało. Sara podejrzewa, że ma koronawirusa.

Siedzę sobie w domu, zaraziłam męża już. Fakt taki, że dzieci nie zarażają się i moje dzieci są totalnie zdrowie. Mała ma odrobinę katarek, ale to jest nic w porównaniu do tego, jak ja się czułam, jakie ja miałam objawy. Zaatakowało mnie to w jedną noc. W jedną noc dostałam ogromnego bólu gardła, kataru, mega gorączki i po prostu nie miałam siły wstać z łóżka, więc dlatego się wystraszyłam. Nie wiem jak wy, ja zazwyczaj jak choruję, to mam każdy z tych objawów po kolei, albo mnie najpierw boli gardło, albo mam najpierw katar, a tu wszystko pojawiło się w jedną noc. Najpierw dostałam kaszel i gorączka mi się utrzymywała przez chyba cztery dni taka 38,5. Generalnie nic mi nie pomagało, cały czas czułam się fatalnie - powiedziała Sara.

Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!

4971cf5b-56e5-463c-8c87-ae59fbfda358

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                      

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów