Sara Boruc krytykuje polskie WAGs. Nie wszystkim się to spodoba

Sara Boruc
Fotografia: Instagram.com/mannei_is_her_name

Pierwszy raz tak ostro skrytykowała żony piłkarzy.

Sara Boruc z lepszym lub gorszym skutkiem próbuje zaistnieć w polskich mediach. Kiedy do sieci trafił jej debiutancki singiel "Łapię tlen", o polskiej WAG znów zrobiło się głośno. Niedawno żona Artura Boruca udzieliła wywiadu, w którym krytykuje żony piłkarzy.

Zobacz także: Ten obrazek mówi więcej niż tysiąc słów. Lewandowska pociesza męża po przegranej z Senegalem

Sara Boruc o polskich WAGs

Sara Boruc w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda życie polskich WAGs. W wywiadzie padło kilka stwierdzeń, które mogą się nie spodobać niektórym z nich. Pierwszy raz tak ostro skrytykowała żony piłkarzy.

Jest dużo dziewczyn, które jeszcze szukają swojej drogi, nie wiedzą za bardzo, co chciałyby robić. Rozumiem to, bo też tam byłam te 10 czy 12 lat temu, ale nie pchałam się do wywiadów, sesji zdjęciowych i okładek. Uważałam, że nie jestem na tyle interesująca, nawet jeśli pojawiały się takie propozycje. Zresztą, do tej pory nie zrobiliśmy z Arturem żadnej wspólnej sesji i wywiadu do kolorowych pism. Uważam to za słabe i nie chcę opowiadać o naszym życiu, miłości i o tym, co robimy w łóżku, bo nie ukrywajmy, do tego to się sprowadza - powiedziała.

Sara nie pozostawiła też suchej nitki na mediach, które jej zdaniem kreują nieprawdziwy obraz żon i dziewczyn polskich piłkarzy:

Do tego te infantylne sesje zdjęciowe w nie swoich domach, z kryształowymi żyrandolami, marmurami. My tak nie żyjemy. Takie sesje kreują jakieś fałszywe wyobrażenie i ludziom się potem wydaje, że mieszkamy w pałacach. Dlatego, gdy widzę te wszystkie rozdmuchane sesje i wywiady na bogato, to trochę mnie to śmieszy – wyznała.

Jak myślicie, ma rację? Poniżej przypominamy jej sesję z magazynu "Viva!".

Zobacz także: Robert Lewandowski wrócił z mundialu i… opowiada o fryzurze. Fani wściekli. "Próżny Robercie"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów