Sandra Kubicka o trudnym dzieciństwie: „Te perypetie nauczyły mnie, jak być silniejszą osobą”

Adrianna Kubiak 17.09.2019
Sandra Kubicka
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii modelka wyznała, że jej dzieciństwo nie było sielanką. Brak rodziców miał ogromny wpływ na osobowość gwiazdy.

Sandra Kubicka to polska modelka, która od jakiegoś czasu robi zawrotną karierę w show-biznesie. Obecnie celebrytka mierzy się z układami tanecznymi w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zawsze uśmiechnięta gwiazda przyznała, że w przeszłości miała wiele powodów do smutku.

Zobacz także: Maja Sablewska zapaliła papierosa. Nie spodziewała się takiego hejtu ze strony fanów!

Sandra Kubicka o trudnym dzieciństwie

Sandra zdecydowała się opowiedzieć o swoim burzliwym dzieciństwie. Modelka w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, że nie poznała swojego ojca, gdyż opuścił rodzinę jeszcze przed jej narodzinami, natomiast mama w pogoni za pracą wyjechała do Stanów. Zaledwie 6-letnia Sandra pozostała w Polsce pod opieką dziadków, którzy ją wychowywali.

Moja mama miała 19 lat, kiedy mnie urodziła, nie miała wtedy pieniędzy, ani dobrej pracy. Gdy miałam sześć lat, wyjechała za chlebem do Ameryki, bo chciała zarobić na moje dobre wychowanie- powiedziała Sandra w rozmowie z "Super Expressem".

Sandra wierzyła, że najbliższa jej osoba szybko wróci do kraju. Wyjazd miał trwać kilka miesięcy, a przedłużył się o 7 lat. Ostatecznie modelka zobaczyła się z mamą, gdy była już nastolatką.

Wtedy było mi przykro, że mama mnie zostawiła, ojca nigdy nie znałam. W Dzień Matki dzieciaki śmiały się ze mnie, że istnienie mamy sobie sama wymyśliłam. Po wielu latach miałam możliwość polecieć do USA, gdy wylądowałam na Florydzie, na lotnisku zobaczyłam piękną, wysoką brunetkę, którą znałam jedynie ze zdjęć. Nie mam do mamy żalu, bo w wielkiej miłości wychowywali mnie dziadkowie, a te perypetie nauczyły mnie, jak być silniejszą osobą- mówiła Sandra.

Obecnie Sandra jest już dorosłą i dojrzałą kobietą, która niedługo sama założy rodzinę. Niedawno modelka zaręczyła się ze swoim partnerem. Jej relacje z mamą nieco się poprawiły. Podczas jednego z odcinków tanecznego show, pani Grażyna kibicowała swojej córce z widowni.

Zobacz także: Kontrowersyjne wyznanie Anny Korcz. "Nie da się pokochać cudzych dzieci"

Z którą gwiazdą powinieneś iść na obiad? Sprawdź to!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów