Sandra Kubicka opowiedziała o tym, jak dogaduje się z córką swojego narzeczonego. "Bywa ciężko"

Zuzanna Morska 11.10.2019
Sandra Kubicka z narzeczonym
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

Modelka już niebawem wyjdzie za mąż za ukochanego Kaio Alvesa Goncalvesa. Okazuje się, że biznesmen ma 13-letnią córkę! Jak Sandra się z nią dogaduje? Zobaczcie.

Sandra Kubicka w sierpniu zaręczyła się z Kaio Alvesem Goncalvesem. Choć para nie jest ze sobą długo, wygląda na bardzo szczęśliwą i już planuje ślub! Wygląda na to, że polska modelka, która robi karierę w USA, w końcu osiągnęła stabilizację w życiu prywatnym.

Wcześniej bowiem gwiazda zaręczona była ze znanym DJ-em. I choć też planowali ślub, związek nie przetrwał. Teraz wszystko jest na dobrej drodze i już niebawem Kubicka zostanie panią Goncalves.

Przed nią jednak wyzwanie. I to nie w postaci organizacji ślubu. Okazuje się, że ukochany Polki ma córkę z poprzedniego związku - 13-letnią córkę. Jak Sandra dogaduje się z jego pociechą? Nie zawsze jest kolorowo.

Sandra Kubicka o relacjach z córką narzeczonego

Sandra w ostatnich wywiadach z dziennikarzami zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ślubu. Wiemy, że wyjdzie za mąż w przyszłym roku. Gwiazda ujawniła też, jak dogaduje się z córką narzeczonego.

Bywa ciężko, bywa dobrze. Na pewno jest ciężej dogadać się z nastolatką, która przechodzi przez okres dojrzewania, buntu i nagle przychodzi do jej domu i to jest narzeczona twojego taty - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda dodała też, że próbuje się "dotrzeć" z córką ukochanego. I że na pewno to potrwa.

Myślę, że to zajmie nam kilka lat - dodała.

Wygląda na to, że przed modelką sporo pracy. Ale na pewno da sobie radę.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                      

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów