Sandra Kubicka dementuje plotki o kryzysie w związku? Pokazała wymowne zdjęcie!

Zuzanna Morska 08.11.2019
Sandra Kubicka
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

Modelka zamieściła w sieci zdjęcie, którym ucina spekulacje.

Sandra Kubicka nie może narzekać na brak zainteresowania. Modelka robi spektakularną karierę za granicą, a ostatnio występuje także w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Gwiazda odnosi sukcesy zawodowe, ale od jakiegoś czasu chodzą plotki, że nie układa jej się w życiu prywatnym. Teraz postanowiła się odnieść do tych spekulacji. Będziecie zaskoczeni!

Sandra Kubicka nie rozstała się z partnerem?

Sandra Kubicka od stycznia tego roku związana jest z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvesem. Para zaledwie po kilku miesiącach związku się zaręczyła! Kaio zadał wybrance serca pytanie o to, czy zostanie jego żoną, już w sierpniu. Modelka się zgodziła i od tamtej pory zakochani planowali ślub.

Ostatnio coraz częściej pojawiały się plotki o rzekomym kryzysie w związku tej dwójki. Kaio miał bowiem wrócić do Miami, aby poświęcić czas nastoletniej córce. Z kolei Sandra musiała zostać w Polsce, żeby przygotowywać się do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami".

I choć zainteresowanie nie skomentowali do tej pory tych doniesień, Kubicka nieco uspokoiła swoich fanów. Okazuje się, że Kaio właśnie przyleciał do swojej ukochanej do Polski, a ona sama zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak narzeczony ją całuje.

Myślicie, że doszli do porozumienia?

74328122_423529351660698_2829883904712769536_n
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów