Sandra Kubicka kupiła dom w Miami! Jego zdjęcia robią wrażenie

Zuzanna Morska 17.07.2019
Sandra Kubicka
Fotografia: TRICOLORS/East News

Wygląda na to, że modelka rozpoczyna właśnie nowy rozdział życia. Kupiła dom w bajkowym Miami!

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Mimo młodego wieku - ma dopiero 24 lata - robi zawrotną karierę w Stanach Zjednoczonych! Wygląda na to, że modelce układa się teraz nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym.

Ostatnio gwiazda kupiła willę w Miami! Zdjęciem obiektu pochwaliła się na Instagramie. Robi ogromne wrażenie, prawda?

Sandra Kubicka kupiła dom w Miami

Sandra od kilku lat mieszka na Florydzie. Nie raz na profilach celebrytki w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia z tego ciepłego regionu Stanów Zjednoczonych. Teraz gwiazda postanowiła sprawić sobie nowy dom - trafiło oczywiście na Miami!

Od jakiegoś czasu Sandra spotyka się z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvesem. U boku przystojniaka wygląda na bardzo szczęśliwą. A warto dodać, że w jej życiu prywatnym w ciągu ostatniego roku zaszły duże zmiany. W końcu wcześniej modelka była zaręczona z DJ-em Cedrikiem Gervaisem. Para nawet planowała ślub! Niestety związek nie przetrwał, a ona sama dopiero po kilku miesiącach znalazła szczęście u boku Kaio.

Para zdecydowała się na kolejny krok i kupiła dom w Miami. Sandra pochwaliła się zdjęciem domu na Instagramie. Opatrzyła je podpisem: "Zaczyna się nowy rozdział naszego życia. Stajemy się prawdziwą rodziną".

Jak wam się podoba nowy dom Kubickiej?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów