Sandra Kubicka kontuzjowana podczas treningu do "TzG". Co dalej z jej udziałem w programie?

Sandra Kubicka doznała kontuzji na treningu
Fotografia: Instagram.com/sandrakubicka/

Sandra Kubicka rozpoczęła już przygotowania do występu w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Na jej drodze pojawiła się jednak przeszkoda - gwiazda doznała kontuzji kolana.

Sandra Kubicka przygotowuje się do występu w "Tańcu z gwiazdami". Modelka daje z siebie wszystko, a ujęciami z treningów regularnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie. To tam przekazała również bardzo smutną wiadomość. Podczas jednej z pierwszych prób doznała bolesnej kontuzji kolana.

Sandra Kubicka kontuzjowana. Co z jej udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?

Ciało modelki odmówiło posłuszeństwa. Choć Sandra regularnie ćwiczy na siłowni, to jednak taniec jest dla niej nowym doświadczeniem.

W telewizji wszystko fajnie wygląda, więc mam dla was coś zza kulis… Całe życie miałam coś z tym kolanem, ale nigdy nie byłam poddana takiemu wysiłkowi fizycznemu… więc więzadło puściło. No i były pierwsze łzy. Nie sądziłam, że tak szybko będę „zepsuta” - relacjonowała na InstaStories Kubicka.

Fani zmartwili się, że przez kontuzję ich ulubienica nie będzie miała szansy zaprezentować się na parkiecie. Sandra na szczęście szybko rozwiała wątpliwości obserwatorów.

Żeby nie było... NIE PODDAJĘ SIĘ i wezmę udział w programie, nawet jeśli będzie to ze stabilizatorem. Po prostu daję za dużo od siebie na treningach, tak bym to ujęła - napisała do fanów na Instagramie.

W komentarzach pod najnowszymi zdjęciami modelki pojawia się wiele słów wsparcia i motywacji. A Wy, będziecie kibicować Sandrze w programie?

Zobacz także: Znamy pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami". To będzie zacięta rywalizacja 

Lubisz "Króla Lwa"? Sprawdź, która postać z bajki odpowiada Ci charakterem!

Kadr z bajki "Król Lew"
Rozwiąż quiz

Którą postacią z "Króla Lwa" jesteś?

Kadr z bajki "Król Lew"

1. Twoja największa wada to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów