Sandra Kubicka jeszcze nigdy nie była tak szczupła! Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"

Zuzanna Morska 07.11.2019
Sandra Kubicka
Fotografia: instagram.com/sandrakubicka

Modelka pokazała zdjęcie, na którym widać, jak bardzo zmieniła się w trakcie trwania programu. Co za różnica!

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Gwiazda robi karierę głównie za granicą, ale tym razem od dłuższego czasu przebywa w kraju, ponieważ bierze udział w "Tańcu z gwiazdami".

Choć modelka zawsze mogła pochwalić się nienaganną figurą, w ostatnim czasie sporo schudła. Wszystko za sprawą treningów do programu. Na Instagramie pokazała, jaką przeszła metamorfozę!

Sandra Kubicka chudnie przez treningi do "Tańca z gwiazdami"

Sandra Kubicka jakiś czas temu zdecydowała się wziąć udział w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Modelka daje z siebie wszystko, aby dojść w programie jak najdalej. Ciężko trenuje i zauważa u siebie "skutki uboczne" tych treningów.

Okazuje się bowiem, że przygotowując co tydzień kolejne układy choreograficzne, Kubicka mocno chudnie! Efektami tej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie!

Modelka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak bardzo się zmieniła. Opatrzyła je podpisem: "Dzięki @tanieczgwiazdami za formę życia!!!".

Fotografią zachwycili się fani gwiazdy.

Brawo!

Sztos!

Wow...

O matko! Co za figura!

Widać efekty?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów