Samotna matka przebrała się za mężczyznę, aby wziąć udział w imprezie dla ojców. "Jesteś moją mamą i tatą"

Redakcja 17.02.2017
Whitney Kittrell
Fotografia: www.facebook.com/whitney.k.garcia?fref=nf

Nowym wyglądem kobiety zachwycony był przede wszystkim jej kilkuletni syn. 

Whitney Kittrell to samotna matka dwójki dzieci, która dla swojego syna zdecydowała się wyjść poza swoją strefę komfortu. Gdy usłyszała wzruszające słowa kilkuletniego chłopca, nie mogła postąpić inaczej. 

Pewnego dnia jej syn przyniósł do domu zaproszenie na przedszkolną imprezę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zaproszeniu napisane było "Doughnuts With Dad", co oznacza "Pączki z tatą". To impreza, na którą dzieci zapraszają swoich ojców, aby wspólnie spędzić z nimi poranek zajadając się przy okazji pysznymi pączkami. Ponieważ Kittrell od 3 lat samotnie wychowuje dzieci, zaproponowała synowi, aby zaprosił na przyjęcie swojego dziadka. 

Odkąd zostałam samotną matką, ponad 3 lata temu, przyrzekłam sobie, że zrobię wszystko, aby zapewnić dzieciom normalne życie, takie jakie mają ich rówieśnicy, nawet jeśli miałabym wyjść poza swoją strefę komfortu (…). Kiedy mój syn przyniósł zaproszenie na imprezę z udziałem ojców, zrobiło mi się smutno. W końcu powiedziałam mu, że jeśli chce, może zaprosić swojego dziadka. Popatrzył na mnie, uśmiechnął się i odpowiedział: "Chcę, abyś to ty ze mną poszła, jesteś moją mamą i tatą" - napisała Whitney Kittrell na Facebooku.

Niewiele myśląc kobieta włożyła ubrania swojego ojca, narysowała na twarzy profesjonalny zarost i pełna obaw poszła ze swoim dzieckiem na przygotowane śniadaniem dla ojców.

Byłam zakłopotana, ale uśmiechałam się, kiedy syn przedstawiał mnie swoim małym przyjaciołom, mówiąc: "To moja mama, która jest także moim tatą, dlatego ją przyprowadziłem" - napisała Kittrell. 

Kobieta wspomina, że kiedy wychodziła z przyjęcia, jej syn podbiegł do niej, rzucił jej się na szyję i wyszeptał: "Mamo, dziękuję, że jesteś przy mnie i tyle dla mnie robisz, kocham cię"

Samotna matka podjęła bardzo odważną decyzję
Fotografia: www.facebook.com/whitney.k.garcia

Samotna matka podjęła bardzo odważną decyzję 

"Jesteś niesamowita" 

Whitney Kittrell swoją historią podzieliła się z internautami, a odzew na jej post jest ogromny. Udostępniono go ponad 114 tysięcy razy i pozostawiono ponad 16 tysięcy komentarzy. Internauci przyznają, że historia odważnej mamy bardzo ich wzruszyła. 

Jesteś wyjątkowym człowiekiem i inspiracją dla innych matek - napisał internauta na Facebooku Whitney Kittrell. 

Jesteś niesamowitą mamą i tatą - dodał kolejny. 

Jesteś niesamowitą osobą. Ten mały chłopiec jest wielkim szczęściarzem, że ma ciebie - podsumował kolejny internauta.

Jednak, część komentujących zwróciła uwagę na bardzo poważny problem. Ich zdaniem, organizowanie imprez tylko dla mam lub tylko dla ojców, to naprawdę kiepski pomysł. Zwracają uwagę, że wielu rodziców samotnie wychowuje dzieci i stawianie ich w takiej sytuacji jest co najmniej nietaktowne. Na szczęście, są mamy, które i z tak kłopotliwej sytuacji potrafią wyjść obronną ręką i z uśmiechem na twarzy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów