Samooczyszczająca się bielizna. Stworzyli ubrania, których nie trzeba prać po każdym użyciu!

Hanna Skowron 09.11.2018
bielizna
Fotografia: Instagram.com/organicbasics

Nieprzyjemny zapach już nie będzie problemem.

Ile razy marzyliście o tym, żeby coś uprało się samo? Już nie musicie! Powstała bielizna, która sama się "oczyszcza". Producenci zapewniają, że nie trzeba jej prać po każdym użyciu. To także ukłon w stronę ekologów!

Używamy toreb wielokrotnego użytku, segregujemy śmieci, unikamy plastiku i jeździmy do pracy na rowerze. A co z ubraniami? Firma Organic Basis wyszła na przeciw osobom myślącym globalnie i stworzyła ekologiczną bieliznę SilverTech, pozwalających ograniczyć liczbę prań. To także wielka wygoda!

Tej bielizny nie musisz prać po każdym użyciu

Producenci zapewniają, że ich ubrania dzięki zawartemu w nich srebru zabijają 99,9 procent bakterii. Nieprzyjemny zapach już nie będzie problemem. Nie musimy się też martwić o higienę. Bielizna nie tylko "oczyszcza się" sama, ale również "oddycha", jest odporna na gniecenie i reguluje ciepło - podaje "Metro". Do wyboru są koszulki, topy, majtki, bokserki, skarpety i legginsy.

Jak często trzeba zmieniać majtki i skarpetki? To kwestia indywidualna. Jedni odczuwają potrzebę wymiany bielizny po kilku dniach, inni będą w niej chodzić miesiąc. Zdaniem twórców można spokojnie zrezygnować z prania na ponad tydzień. Dużo zależy od tego, jak intensywny jest zapach danego człowieka.

Zdecydowalibyście się nosić taką bieliznę kilka dni?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Bielizna z papieru? Niezwykły projekt:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów