Samolot z San Francisco musiał awaryjnie lądować. Na pokładzie był Keanu Reeves

Hanna Skowron 27.03.2019
Keanu Reeves
Fotografia: AP/EAST NEWS

Aktor przeżył chwile grozy w powietrzu.

Pasażerowie lotu z San Francisco do Burbank w Kalifornii najedli się strachu, kiedy okazało się, że maszyna musi awaryjnie lądować. Na pokładzie był Keanu Reeves. Aktor zachował zimną krew.

Awaryjne lądowanie z Keanu Reevesem na pokładzie

Z powodu mechanicznej usterki samolot linii United Express musiał przerwać lot w Bakersfield. Traf chciał, że wśród podróżujących był Keanu Reeves. Nie uszło to uwadze pasażerów. Natychmiast odnotowali obecność sławnego towarzysza niedoli.

Ten moment, gdy twój samolot prawie się rozbija i trzeba awaryjnie lądować na odległym lotnisku, ale przynajmniej Keanu Reeves ma równie kiepski dzień - napisał jeden z współpasażerów, pod zdjęciem, które opublikował w internecie.

Informacja o powietrznym incydencie szybko rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych, a podróżni zaczęli publikować zdjęcia z aktorem "Matrixa". Z ich relacji wynika, że gwiazdor okazał się wyjątkowo sympatycznym człowiekiem. Miał zabawiać współpasażerów i tryskać humorem.

Okazało się, że szybszym rozwiązaniem niż kolejny lot będzie podróż autobusem. Aktor ochoczo wsiadł z innymi do pojazdu. Na tym jednak nie poprzestał. Zaczął zabawiać kompanów ciekawostkami o Bakersfield i włączać im, popularną w tym regionie, muzykę country.

Keanu Reeves po raz kolejny udowodnił, że nie ma w sobie nic z gwiazdora. Aktor jest znany z tego, że podróżuje komunikacją miejską i unika luksusów. Od wielu lat prowadzi również działalność charytatywną, pomagając osobom cierpiącym na białaczkę.

Zobacz także: Stewardessy opowiadają o najgorszych zachowaniach pasażerów. W niektóre historie aż trudno uwierzyć 

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów