Samolot z ekipą Pink na pokładzie rozbił się na lotnisku w Danii!

Paulina Ermel 07.08.2019
Pink
Fotografia: Rex Features/East News

Samolot podczas lądowania uderzył w ziemię, a następnie się zapalił. Na pokładzie znajdowała się część zespołu wokalistki Pink. 

Dotarły do nas niepokojące informacje z Danii. Samolot, którym podróżował zespół piosenkarki Pink, rozbił się na lotnisku w Danii. Podczas lądowania samolot uderzył w ziemię i zapalił się. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Samolot Pink rozbił się w Danii

Samolot z ekipą Pink na pokładzie podróżował z norweskiego Oslo do Danii. Maszyną leciała część zespołu znanej amerykańskiej wokalistki. Samej Pink w tym czasie nie było w samolocie. Podczas lądowania samolot uderzył w ziemię i się zapalił. Na szczęście wszystkim udało się go opuścić i nikomu nic się nie stało.

Wśród pasażerów znajdowało się 10 członków zespołu Pink. Artystka jednak nie leciała z nimi. Policja podała informację, że podróżujący opuścili pokład o własnych siłach. Doniesienia te potwierdził również promotor koncertu z Live Nation. 

Żadnej z dziesięciu podróżujących samolotem osób nic się nie stało – wyjaśnił Rune Lem w rozmowie z agencją Reutera. 

W środę wieczorem Pink ma wystąpić w duńskim mieście Horsens. Przypominamy, że zaledwie miesiąc temu, w ramach tej samej trasy koncertowej, artystka występowała w Warszawie.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów