Samantha z "Seksu w wielkim mieście" kończy 61 lat. To, jak dziś wygląda, zaskakuje

Emilia Klima 16.05.2017
Kim Cattral
Fotografia: East News

Jeśli zastanawiacie się, czy niezapomniana Samantha z "Seksu w Wielkim Mieście" nadal kusi urodą i seksapilem, mamy dla Was dobrą wiadomość. 

Kim Cattrall sławę i sympatię widzów na całym świecie zyskała dzięki roli Samanthy w kultowym serialu "Seks w wielkim mieście". Jej postać fani pokochali ze pewność siebie, poczucie humoru, kobiece stylizacje i niezaprzeczalny seksapil. Ostatni klaps na planie produkcji padł w 2004 (drugą część filmowej ekranizacji nakręcono w 2010), a Kim nie straciła prawie nic ze swojej atrakcyjności.

Fani aktorki mogli się o tym przekonać, kiedy Kim pojawiała się w weekend na rozdaniu nagród BAFTA. Co warte podkreślenia, aktorka zachowuje naturalny wygląd, a jeśli stosuje jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej, robi to bardzo umiejętnie. Kim w 2008 roku przyznała. że miała swoją krótką przygodę z botoksem, ale raczej nie planuje sięgnąć po niego ponownie. Stanowczo wyklucza jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne. 

W moim życiu i karierze chciałabym pokazać, że starzenie się to naturalny proces i nie ma się czego obawiać. Czoło bez zmarszczek nie odzwierciedla tego, co osoba przeżyła w życiu. Nie chciałabym nigdy spojrzeć w lustro i nie rozpoznać osoby po drugiej stronie - mówiła.

Jak dla nas, Kim nie musi się niczego obawiać. Nadal wygląda świetnie :-)

Kim Cattral
Fotografia: Kim Cattral
Kim Cattral
Fotografia: Kim Cattral
Kim Cattral
Fotografia: Kim Cattral
Kim Cattral
Fotografia: Kim Cattral
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów