Sam Smith zmienił płeć? Spójrzcie na jego najnowsze zdjęcie!

Sandra Banach 21.11.2019
Sam Smith
Fotografia: Instagram.com/samsmith

W jednym z wywiadów Sam Smith wyznał, że nie identyfikuje się z żadną płcią. Potwierdza to zdjęcie, które niedawno opublikował artysta.

Sam Smith to bardzo popularny brytyjski wokalista. Największą popularność przyniósł mu singiel zatytułowany „Latch” oraz „Lay Me Down”. W 2014 roku piosenkarz wyznał, że jest osobą homoseksualną. Przez lata spotykał się z modelem Jonathanem Zeizelem. W 2017 roku na łamach „The Sunday Times” piosenkarz powiedział, że identyfikuje się jako osoba niebinarna.

Sam Smith zmienił tożsamość płciową

2 lata temu Sam Smith wyznał, że czuje się zarówno kobietą i mężczyzną. W rozmowie z „Attitude” zdradził, że przez długi czas toczył walkę ze swoją tożsamością płciową.

Dzisiejszy dzień jest dniem bardzo szczęśliwym. Dzisiaj postanowiłem, by wszyscy zwracali się do mnie zaimkami oni/ich. Całe życie toczyłem walkę z moją tożsamością płciową. Będę celebrował to, kim jestem w środku i na zewnątrz. Mam niezwykły przywilej, że jestem otoczony osobami, które mnie wspierają w tej niezwykłej decyzji.

Artysta kilka dni temu opublikował fotografię, która wywołała szok wśród internautów. Sam pozuje na niej w oryginalnym makijażu. Twarz, szyja, uszy, a także klatka piersiowa muzyka pokryta jest różowym brokatem. Gwiazdor ma także podkreślone oczy czarnym eyelinerem. Całość jego szokującego wizerunku uzupełnia ciemna i szeroka bluza.

Podoba się wam Sam Smith w takiej odsłonie?

Zobacz także: Meghan Markle ofiarą kolejnego skandalu. Jej płaszcz powstał w okropnych warunkach. Pracownicy ujawniają fakty

Uwielbiasz oglądać teledyski? Koniecznie weź udział w naszym quizie! Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów