Salmę Hayek znamy tylko jako brunetkę. W Cannes zaskoczyła fryzurą. "Inna osoba"

Emilia Klima 24.05.2017
Salma Hayek
Fotografia: Instagram.com/salmahayek

Salma Hayek z różowymi włosami? Tak, to wydarzyło się naprawdę.

Salma Hayek nie należy do gwiazd, które chętnie eksperymentują ze swoim wizerunkiem. Nie przypominamy sobie, żebyśmy mieli okazję widzieć aktorkę w innej fryzurze niż długich włosach w kolorze brąz. Ewentualnie w różnych odcieniach tego koloru. Najwyraźniej aktorka uznała, że pora coś zmienić, a idealnej okazji na zaprezentowanie światu nowej fryzury dostarczył Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. I tak oto Salma Hayek zjawiła się na czerwonym dywanie z różowymi włosami.

Salma Hayek w Cannes wygląda jak zupełnie inna osoba, prawie jej nie poznaliśmy! - skomentował portal Refinery29.com.

Magazyn "People" poszedł o krok dalej i porównał Salmę do... Kylie Jenner. Jesteście gotowi?

Salma Hayek
Fotografia: East News

Salma Hayek w różowych włosach

Naszym zdaniem Salma w takim wydaniu wygląda całkiem uroczo, ale jeśli taka drastyczna zmiana wizerunku aktorki kogoś przeraziła bądź rozczarowała, uspokajamy: to tylko peruka. Aktorka na przyjęciu w Cannes dzień później zjawiła się już w swoich "normalnych", ciemnych włosach. Różową perukę założyła na galę Woman in Motion, która honoruje kobiety odnoszące sukcesy w branży filmowej. 

Dziękuję Salmo, że mi zaufałaś, pozwoliłaś pobawić z twoją fryzurę i przemienić cię w prawdziwą królowę - napisała na Instagramie stylistka odpowiedzialna za tę zmianę, Jennifer Yepez.

Podobno inspiracją dla fryzury była sama Marylin Monroe - jesteśmy w stanie uwierzyć w to bardziej niż w wersję z Kylie Jenner ;-) 

Salma Hayek
Fotografia: Instagram.com/salmahayek
Salma Hayek
Fotografia: East News

 

Salma Hayek
Fotografia: East News
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów