Julia Wieniawa na zdjęciu z Tomaszem Kotem! Aktorzy we wspólnym projekcie

Zuzanna Morska 24.10.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Wygląda na to, że młoda aktorka ma na koncie kolejny sukces! Tym razem wzięła udział w projekcie, w którym występuje też Tomasz Kot.

Julia Wieniawa wie, jak przyciągnąć uwagę obserwatorów. Na instagramowym profilu gwiazdy regularnie pojawiają się atrakcyjne dla jej fanów zdjęcia. Takiej fotografii jednak chyba nikt się nie spodziewał!

Na najnowszej fotce Julka pozuje z... Tomaszem Kotem! Wygląda na to, że biorą udział we wspólnym projekcie!

"Salma w krainie dusz": Julia Wieniawa we współpracy z Tomaszem Kotem

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa! Aktorkę cały czas możemy oglądać w popularnych serialach. Gwiazda nagrywa też muzykę i ma na koncie role w pełnometrażowych produkcjach.

Tym razem aktorka pochwaliła się zupełnie nowym projektem. Wieniawa zamieściła w sieci zdjęcie, na którym towarzyszy jej Tomasz Kot. Okazuje się, że zarówno ona, jak i kultowy aktor dubbingują bajkę "Salma w krainie dusz"!

Julka pochwaliła się zdjęciem z Kotem - użyczają swoich głosów postaciom tej historii o duchach. Aktorka opatrzyła zdjęcie wyjaśniającym wszystko podpisem.

Mam wspaniałą wiadomość dla mojej najmłodszej widowni. Już 8 listopada do kin wchodzi bajka „Salma w krainie dusz”, gdzie wraz z Tomaszem Kotem mieliśmy przyjemność podłożyć głos głównym bohaterom! Bierzcie rodziców, rodzeństwo, kolegów i przybywajcie! - napisała Julka.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów tej dwójki. Są zachwyceni głównie samym zdjęciem.

Kruszynka kochana!

Julcia super.

Jakie ładne zdjęcie.

A jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów