Sablewska znów pozuje topless na Instagramie. Internauci: ”Odbija na starość?”

Hanna Skowron 13.11.2018
Maja Sablewska
Fotografia: Instgaram.com/sablewska

Przesadziła?

Od dłuższego czasu Maja Sablewska regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych artystyczne ujęcia pełne erotycznych podtekstów. Jak sama twierdzi, chce w ten sposób zachęcić kobiety do wyzwolenia. Niestety nie wszyscy są zachwyceni tym pomysłem. Po tym, jak pokazała się topless, w sieci natychmiast zawrzało.

Maja Sablewska topless

Maja Sablewska ostatnio przechodzi samą siebie. Prowadząca „Sablewskiej sposób na modę”  regularnie zamieszcza na Instgramie zdjęcia niewiele pozostawiające wyobraźni.

Wierni fani Mai są pod wrażeniem jej ciała i odwagi, jednak nie brakuje też krytycznych głosów. Wiele osób twierdzi, że jej ciągłe epatowanie nagością jest po prostu niesmaczne i wulgarne.

Zobacz także: Maja Sablewska odsłania ciało na Instagramie

Maja nie zamierza się jednak przejmować się ich zdaniem.Pod jej najnowszym zdjęciem topless pojawiły się krytyczne komentarze:

Zdjęcie okropne nie ma w nim ani wyrazu artystycznego ani piękna kobiecego ciała czasem więcej nagości wcale nie znaczy że jest piękniej czy lepiej. Trochę skromności, aury niedopowiedzenia pozwala zobaczyć więcej.

Odbija na starość?

Niektóre fanki natychmiast postanowiły wziąć Maję w obronę:

Maja jestem Twoją fanką. Piękne zdjęcie pokazujące Ciebie i Twoją odwagę i charakter. Tak trzymaj i nie przejmuj się hejtami. Z reguły ludzie mówią źle o innych bo nie mogą powiedzieć nic dobrego o sobie.

Uwielbiam za odwagę! Wzór do naśladowania

A jak wy oceniacie zdjęcia Sablewskiej?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów