Sablewska pokazała się bez stanika. "To już się robi niesmaczne" - piszą fani!

Julita Buczek 14.03.2019
maja sablewska bez stanika
Fotografia: Instagram @sablewska

Ostatnie zdjęcia Mai Sablewskiej wywołały prawdziwe oburzenie wśród jej fanów. Stylistka chyba nie spodziewała się aż tak ostrej krytyki!

Maja Sablewska słynie ze wstawiania na swój instagramowy profil odważnych zdjęć. Odkąd stylistka przeszła spektakularną metamorfozę, coraz częściej chwali się swoim ciałem i pozuje w samej bieliźnie lub bez niej. Niedawno w jej galerii pojawiła się kolejna fotografia, która wywołała oburzenie fanów.

Zobacz także: Sablewska pokazała się bez stanika. Internauci: "Cały świat dokładnie wie, co ma pod bluzką"

Sablewska pozuje na Instagramie bez biustonosza

Parę miesięcy temu stylistka pozowała w koszulce, przez którą prześwitywały sutki. Teraz poszła o krok dalej i zaprezentowała się swoim fanom w białej koszuli, pod którą nie założyła biustonosza. Całość wygląda tak, jakby zaraz miała w pełni odsłonić swoje wdzięki.

Fani krytykują Maję Sablewską

Pod zdjęciem pojawiło się dużo słów krytyki. Fani nie omieszkali wypomnieć gwieździe, że ta prezentuje na swoim koncie na Instagramie wyłącznie nagość. Większość internautów uznała, że wchodząc na jej profil, szukają inspiracji związanych z ubiorem, a nie taniej sensacji, którą ostatnio coraz częściej ich częstuje.

To już się robi niesmaczne, bo największy artyzm i tajemniczość kryje się pod ubraniem, a epatowanie golizną to wyraz zakompleksienia.

Co Ty masz z tym odkrytym biustem ostatnio?!

Wszędzie wypełniacze...

Jak wam się podobają zdjęcia Sablewskiej?

Zobacz także: Sablewska topless na Instagramie. Fani: "Ile można oglądać rozbierane zdjęcia"

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów